۵ کشته و زخمی در درگیری قصاب‌های افغان

  • کد خبر : 384177
  • 15 بهمن 1399 - 1:38
۵ کشته و زخمی در درگیری قصاب‌های افغان

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم‌، ساعت ۲۰ روز یکشنبه دوازدهم بهمن امسال‌، مردی به پلیس ۱۱۰ تهران زنگ زد و اطلاع داد که بیش از ۲۰‌ افغان با هم در مقابل مغازه قصابی در خیابان فرجام رو‌به‌روی سراج ‌درگیر شده‌اند. ‌با حضور ماموران و نیروهای امدادی و اورژانس درمحل‌، مجروحان که پنج نفر بودند به بیمارستان منتقل و در تحقیقات پنج نفر هم درمحل حادثه بازداشت شدند‌.

با تحقیقات اولیه از مهاجمان بازداشتی مشخص شد ۱۲ برادرناتنی از پنج مادر همراه ‌تعدادی دیگر از هم‌وطنان خود در این دعوا شرکت داشته‌اند.‌ در ادامه تحقیقات مشخص شد تعدادی از آنها در کشتارگاه‌ و تعدادی هم در‌ دو قصابی محل درگیری کار می‌کردند.

همچنین مشخص شد علت این درگیری گروهی اختلاف‌ های قدیمی برسر خرید و فروش گوشت بوده است.

تحقیقات پلیسی در این باره ادامه داشت تا این‌که ماموران ساعاتی بعد از طریق مسؤولان بیمارستان متوجه شدند دو نفر ازافراد زخمی با وجود تلاش پزشکان‌ فوت کردند.

با توجه به مرگ آنها و وقوع این جنایت‌،‌ موضوع به ‌بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی‌ تهران گزارش و با هماهنگی قضایی اجساد ‌به پزشکی قانونی‌ منتقل شد‌.

‌این در حالی بود که معلوم شد یکی از مجروحان که در بیمارستان بستری و تحت‌نظر پلیس هستند، عامل جنایت است.

تعدادی از متهمان، دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

یکی از متهمان در تحقیقات‌ قضایی گفت‌:‌ من با یکی از شرکت‌کنندگان در این درگیری به نام نصیر اختلاف‌هایی قدیمی بر سر خرید و فروش گوشت داشتم. حتی یک‌بار هم کتکم زد که ‌با میانجیگری اقوام‌ دعوا پایان گرفت اما از هم کینه داشتیم. شب جنایت او دوباره به محل کارم در قصابی آمد‌، ‌دعوایمان بالا گرفت و مرا کتک زد‌.‌ در جریان این درگیری صاحبکارم و دوست او که تازه از ترکیه آمده بود و درقصابی دیگری کار می‌کرد هم وارد ماجرا شدند. ‌

درادامه چند برادر هم‌ وارد دعوا شده و درگیری بالا گرفت. نصیر با چاقویی که داشت صاحبکارم و دوست او را با چاقو زخمی کرد و خودش هم زخمی شد . بعدازدستگیری‌ متوجه شدم کارگر قصابی و دوست صاحبکارم فوت شده‌اند.

‌این در حالی بود که بقیه‌ افراد بازداشتی نیز روایت مختلفی را از ماجرای این درگیری مرگبار مطرح کردند.

‌ حبیب‌ا… ‌صادقی‌، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت‌: برای متهمان قرار قانونی صادرشده و تحقیقات از آنها برای ‌رازگشایی از ابعاداین پرونده ‌ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=384177

ثبت نظر

-