مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می‌گیرد!

 • کد خبر : 383476
 • 14 بهمن 1399 - 19:12
مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می‌گیرد!

انتظار پشت در اتاق پزشک، تجربه مشترک همه آدم‌ها است. بیشترین زمانی که در اتاق انتظار، منتظر نوبت خود نشسته اید چقدر بوده است؟ انتظار همیشه با کلافگی همراه است. گاهی پیش می‌آید بیش از ۱ ساعت منتظر سر رسیدن نوبت خود و ملاقات با پزشک باشیم. شلوغی بیمارستان و مطب پزشک، خطر بزرگی برای سلامت ما محسوب می‌شوند. در یک فضای بسته در کنار افرادی قرار می‌گیریم که اگر تنها یکی از آن‌ها به کووید-۱۹ مبتلا باشد، کافی است تا تمامی افراد حاضر در اتاق را آلوده کند. آیا برای ملاقات با پزشک راه بهتر و کم خطر تری وجود ندارد؟

با مشاوره تلفنی دکتر ساینا دیگر لازم نیست پشت در بسته اتاق پزشک منتظر بمانیم. به کمک مشاوره تلفنی دکتر ساینا، می‌توانیم سوال خود را برای پزشک ارسال کرده، به کار‌های روزمره بپردازیم و منتظر تماس او باشیم.

چگونه مراجعه حضوری به بیمارستان و مطب پزشک را به حداقل برسانیم؟

اگر یکی از دوستان یا آشنایان مان دکتر بود، چقدر زندگی راحت‌تر بود؟ در این صورت هرگاه با مشکلی مواجه می‌شدیم با او تماس گرفته و مشاوره تلفنی می‌گرفتیم. علائم خود را با او مطرح می‌کردیم تا مشکل ما را تشخیص دهد و راهنمایی مان کند. در این صورت تنها در مواقع ضروری به بیمارستان یا مطب دکتر مراجعه می‌کردیم.

پس وجود یک پزشک در زندگی لازم و بسیار تاثیر گذار است. آیا همه ما در لیست مخاطبین خود چنین دوستی را ذخیره داریم؟ بعید است.

ولی با دکتر ساینا، بیش از ۴۰۰ دکتر در ۴۴ تخصص پزشکی منتظر برقرار کردن تماس تلفنی با ما هستند، تنها لازم است سوال خود را از آن‌ها بپرسیم.

از طریق وبسایت و اپلیکیشن دکتر ساینا (www.drsaina.com) در تمام تخصص‌های پزشکی می‌توانیم با بهترین دکتر‌های فوق تخصص و متخصص صحبت کنیم.

در چه تخصص‌هایی می‌توانیم مشاوره تلفنی بگیریم؟

در وبسایت دکتر ساینا تمامی تخصص‌های پزشکی پوشش داده شده است. گاهی پیش می‌آید که لازم داریم از چند پزشک در تخصص‌های مختلف مشورت بگیریم. اگر قصد مراجعه به چند متخصص را داشته باشیم، چند روز از هفته مان را باید به این کار اختصاص دهیم؟ 

قطعا این فرایند بسیار زمان بر خواهد بود، با توجه به برنامه پزشکان شاید در طول یک هفته مجبور باشیم چندین روز را به مراجعه به بیمارستان و مطب اختصاص دهیم.

در دکتر ساینا به تمامی تخصص‌های پزشکی دسترسی داریم. با استفاده از مشاوره تلفنی دکتر ساینا در طول یک روز می‌توانیم پاسخ تمام سوال‌های خود را دریافت کنیم.

از جمله تخصص‌هایی که می‌توانیم در آن‌ها مشاوره تلفنی دریافت کنیم می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • زنان و زایمان
 • کودکان
 • پوست و مو
 • سلامت جنسی
 • روانشناسی و روانپزشکی
 • غدد
 • گوارش
 • کلیه و مجاری ادرار
 • و دیگر تخصص‌های پزشکی

پزشکان مشاوره تلفنی دکتر ساینا چگونه تایید می‌شوند؟

آیا مشاوره تلفنی با پزشک امکانپذیر است؟ آیا مشاوره تلفنی کیفیت لازم را دارد؟ 

مرکز اصلی دکتر ساینا بر خلق تجربه خوب کاربری است و برای رسیدن به این هدف، بر روی جذب پزشک حساسیت زیادی به خرج داده است. 

پزشکان جذب شده در ابتدا توسط کمیته پزشکی دکتر ساینا از لحاظ علمی و تجربی مصاحبه و بررسی می‌شوند. پس از بررسی‌های اولیه، در صورتی که معیار‌های لازم را داشته باشند، جذب سامانه می‌شوند. ولی این پایان کار نیست، عملکرد پزشکان به صورت روزانه توسط تیم پزشکی دکتر ساینا ارزیابی می‌شود.

مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می‌گیرد!

چگونه مشاوره تلفنی بگیریم؟

تنها در سه مرحله می‌توانیم با پزشک به صورت تلفنی گفتگو کنیم:

۱. به وبسایت یا اپلیکیشن دکتر ساینا مراجعه می‌کنیم (www.drsaina.com)

۲. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس تخصص، سوابق تحصیلی و تجربی پزشک مورد نظر خود را انتخاب می‌کنیم.

۳. سوال خود را در فضای گفتگو می‌نویسیم، و پس از پرداخت برای پزشک ارسال می‌کنیم.

مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می‌گیرد!

سوال ما به همین سادگی برای پزشک ارسال شده است، حالا تنها باید گوش به زنگ پزشک باشیم!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=383476

ثبت نظر

-