صهبا شرافتی، بازیگر نقش روناک «نون خ»

  • کد خبر : 380517
  • 13 بهمن 1399 - 9:26
صهبا شرافتی، بازیگر نقش روناک «نون خ»

وب‌سایت فرارو: صهبا شرافتی پدیده نوظهور تلویزیون ایران است که نقش روناک خواهرزاده نوری را در سریال نون خ بازی کرده است. او در این سریال نقش دختری قدرتمند و تا حدود زیادی قلدر را ایفا می‌کند.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در نون خ ۲ و در واقع خواهر زاده نوری خانزاده است. صهبا شرافتی متولد ۸ مهرماه ۱۳۷۷ در کرمانشاه و اصالتا کرد تبار است. روناک در سریال نون خ ۲ فعلا دانشجوست و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. به نظر می‌رسد نون خ ۲ اولین حضور تلویزیونی او باشد هرچند که به گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

روناک سریال نون خ ۲ در واقع تلاش می‌کند با خشونت و هیبت مردانه اش جای خالی کاراکتر کژال را پر کند؛ دختر کوچک نوری خانزاده که نقش پسر خانواده را ایفا می‌کرد و تلاش داشت که از خواهرانش در برابر خطرات محافظت کند.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک نون خ، روناک جایگزین کژال شده؟

کاراکتر روناک به رونی کلمن سریال نون خ ۲ شهرت پیدا کرده است. چهره خشن روناک و کار‌های همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است و سعی می‌کند همزمان نقش حامی را برای دایی و دخترهایش ایفا کند.

صهبا شرافتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حضوری فعال دارد و برخلاف آنچه در نون خ ۲ می‌بینیم ظاهرا شخصیتی طنز دارد چراکه تازگی‌ها به زبان کره‌ای به همه مخاطبانش پیام داده که دوستشان دارد. او در یکی از استورهایش اخیرا خود را اکسوال معرفی کرده. اکسوال اصطلاحا به طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می‌شود که یک بَند کره ای- چینی است و در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اس ام اینترتینمنت تشکیل شد.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک نون خ، روناک جایگزین کژال شده؟

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک نون خ، روناک جایگزین کژال شده؟روناک در کنار ندا قاسمی هدیه بازوند و سعید آقاخانی

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=380517

ثبت نظر

-