راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!

  • کد خبر : 377171
  • 11 بهمن 1399 - 0:36
راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، زندگی مخفیانه یک فرد غریبه روی سقف خانه یک زن استرالیایی، او و اعضای خانواده اش را دچار ترس و وحشت کرده است. «مونیکا گرین» که مادر سه فرزند است زمانی متوجه حضور این مهمان ناخوانده در خانه اش شد که یک روز تکه‌های ناگت مرغ را روی اجاق گاز  پیدا کرد.

خانم گرین که پس از مراجعه به دکتر به خانه بازگشته بود با دیدن این صحنه مشکوک بلافاصله با پلیس تماس گرفت. بنا به گفته این زن درب پشتی خانه کاملا باز بود، تلویزیون روشن بود و ناگت‌های نیمه خورده شده روی اجاق گاز قرار داشت. ماموران پلیس پس از حضور در خانه این زن و جستجو، شواهدی را دال بر زندگی یک غریبه روی سقف خانه وی پیدا کردند. خانم گرین در این باره به Courier Mail گفت: «من واقعا شوکه شدم. من احساس کردم که به حریم خصوصی خانه ام تجاوز صورت گرفته است. من احساس ترس و وحشت داشتم.»
بنا به گفته این زن، او وایت بردی در خانه داشت که روی آن برنامه و زمان‌های حضور در خانه اش را ثبت کرده بود. این وایت برد نشان می‌داد او و فرزندانش دقیقا چه زمان‌هایی در خانه حضور خواهند داشت و چه زمان‌هایی برای انجام کار‌های خود بیرون از خانه خواهند بود.
وقوع این اتفاق موجب شده خانم گرین که همسرش برای انجام ماموریت کاری در خانه حضور ندارد به علت ترس و نگرانی به همراه فرزندانش خانه را ترک کنند. این زن بر این باور است که این فرد غریبه با سرقت کلید موفق شده تا وارد خانه آن‌ها شود. او به همین دلیل تمام قفل‌های خانه را تعویض کرده است.
گفتنی است؛ پلیس با بررسی دوربین‌های مدار بسته نیز هنوز نتوانسته سرنخی از فرد غریبه پیدا کند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=377171

ثبت نظر

-