مذاکره همزمان پرسپولیس با سه مدافع

  • کد خبر : 376887
  • 10 بهمن 1399 - 15:36
مذاکره همزمان پرسپولیس با سه مدافع

 

به گزارش “ورزش سه”، بزرگ‌ترین چالش برای پرسپولیس در شرایطی که این تیم شجاع خلیل زاده و محمد نادری را از است داده بود، با مصدومیت همزمان دو ستاره خط دفاعی‌اش نمود پیدا کرد؛ جایی که یحیی گل‌محمدی با از دست دادن سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده مقابل آلومینیوم اراک به دردسر خورد و در نهایت تیمش با شکست زمین را ترک کرد.

 

اکنون یحیی گل‌محمدی جدی‌تر از قبل به دنبال پوشش این ضعف بزرگ است و در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب بازیکنان مدنظرش خواهد بود. این در حالیست که سرمربی سرخ‌ها در ابتدای فصل نیز برای پوشش این ضعف و خلا به دنبال این بود تا مقدمات حضور یکی از بین حجت حق وردی، شاهین طاهرخانی و در ادامه ایمان سلیمی را شکل دهد که در این راه ناکام ماند و پروژه جذب هر کدام از این مدافعان به نحوی ناممکن شد.

 

اکنون از علیرضا ابراهیمی، میلاد باقری و فرشاد فرجی به عنوان سه گزینه احتمالی یحیی گل محمدی و پرسپولیس یاد می‌شود و شایعاتی درباره احتمال مذاکره و انتقال آنها به این تیم منتشر شده است.

 

 

ایمان سلیمی به شرط فسخ سوئدی

اکنون بار دیگر یحیی گل محمدی سه گزینه نقل و انتقالاتی را در دستور کار قرار داده و این در حالیست که با توجه به شرایط تیم، گفته می‌شود شاید آنها جذب دو گزینه از این نفرات را هم دستور کار قرار دهند تا برای مسابقات نیم فصل دوم و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا شرایط را به سود خود کنند.

 

ایمان سلیمی همچنان گزینه مدنظر و اصلی این تیم است که طی روزهای اخیر مذاکرات خود را با کادرفنی سرخ‌ها دنبال کرده ولی با اعلام این موضوع که توافق با باشگاه سوئدی خواهان خود را به مراحل قطعی رسانده، شانس حضورش در جمع سرخپوشان کاهش یافته است. با این حال باشگاه و یحیی گل محمدی به مدافع سابق تراکتور اعلام کرده در صورت حضور در سوئد و ایجاد شرایط فسخ قرارداد با آن باشگاه، می‌تواند مذاکرات خود را با پرسپولیس بار دیگر از سر گیرد و گزینه مطلوب این تیم محسوب می‌شود.

 

 

 

 کاپیتان قلعه نویی و گلزن شهرخودرو

 

دو گزینه دیگر پرسپولیس برای خط دفاعی کاپیتان گل گهر سیرجان و مدافع شهرخودرو هستند.

 

علیرضا ابراهیمی که در فصل گذشته موفق به ثبت دو گل برابر پرسپولیس شد گزینه این تیم محسوب می‌شود که البته بعید است امیر قلعه نویی راضی به این انتقال شود و مهره تاثیرگذار تیمش را در اختیار دیگر مدعی قرار دهد. خصوصا اینکه حداقل هدف قلعه نویی در اولین فصل حضور در سیرجان دستیابی به سهمیه آسیایی است و نمی‌خواهد با از دست دادن مهره تاثیرگذارش و تقویت رقیب، شانس تیمش را کاهش دهد.

 

فرشاد فرجی نیز که در‌فصل گذشته در دو بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس گلزنی کرد دیگر گزینه این تیم محسوب می‌شود که با مشکل دریافت رضایتنامه مواجه است و بعید است مهدی رحمتی نیز در‌ این شرایط در نیم فصل راضی به جدا شدن مدافع تاثیرگذار تیمش شود. با این حال این دو پروژه نقل و انتقالاتی نیز در‌ دستور کار یحیی قرار دارد و باید دید قادر به راضی کردن قلعه نویی و مهدی رحمتی برای انجام آن خواهند بود یا خیر.

 

 

مدافع اسبق استقلال در تور سرخ‌ها

در این میان صحبت‌هایی هم با مدافع اسبق استقلال نیز صورت گرفته است. میلاد باقری که بعد از نمایش موفق در مس کرمان مورد توجه استقلال قرار گرفته بود، بعد از اینکه نتوانست در این تیم شرایط خوبی را دنبال کند راهی پارس جنوبی شده بود تا به مدافع تاثیرگذار و کلیدی در جمع شاگردان افاضلی و در ادامه پورموسوی تبدیل شود. عملکرد دفاعی او تا پیش از مصدومیت به شکلی بود که شرایط طلایی‌پوشان برای دستیابی به امتیاز بقا را افزایش داده بود اما مصدومیت و خروج او از ترکیب در دیدارهای پایانی مانع از تحقق این هدف شد. او اکنون با دستیابی به شرایط آمادگی و تمرینات اختصاصی و البته با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می‌شود یکی دیگر از گزینه های یحیی گل محمدی شده است که طی دو مرحله مذاکرات ابتدایی صورت گرفته است.

 

باقری که اکنون از دو باشگاه دیگر نیز پیشنهاد دریافت کرده، در انتظار مشخص شدن وضعیت خود با پرسپولیس است و باید دید در شرایطی که یحیی احتمالا پای دو مدافع جدید را در تیمش باز خواهد کرد، گزینه نهایی خواهد بود و مذاکرات را مثبت پیش خواهد برد یا خیر.

طبق اعلام سازمان لیگ برتر نقل و انتقالات نیم فصل از اوایل اسفند آغاز خواهد شد و باید دید یحیی گل محمدی و پرسپولیس برای پوشش بزرگ‌ترین چالش و خلا خود در نهایت با کدام بازیکن به توافق خواهد رسید تا جانشین شجاع خلیل زاده شوند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=376887

ثبت نظر

-