پاسخ هتل هیلان به اعتراض نفتی ها (عکس)

  • کد خبر : 376799
  • 10 بهمن 1399 - 13:25
پاسخ هتل هیلان به اعتراض نفتی ها (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم های مس رفسنجان و صنعت نفت آبادان روز شنبه از هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر در رفسنجان به مصاف هم می روند. سیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، ضمن اعتراض به وضعیت میزبانی رفسنجانی ها، اعلام کرد که هتل این شهر اتاق لازم برای اسکان آبادانی ها را ندارد.

پورموسوی در این پست ضمن اعتراض به حضور همزمان دو تیم در تنها هتل شهر رفسنجان از ابتدای لیگ تاکنون، اعلام کرد که هتل هیلان این شهر در پاسخ به درخواست صنعت نفتی ها مبنی بر اسکان در آنجا، اعلام کرده است که تنها ۴ اتاق خالی در این هتل موجود است. آنها اکنون باید راهی کرمان شده و در روز بازی، مسافتی یک ساعته را از کرمان به رفسنجان طی کنند تا به مصاف این تیم بروند.

 

اما اکنون جلالی مدیر هتل هیلان رفسنجان با ارسال تصاویری از زمان درخواست مسئولین صنعت نفت برای اسکان در این هتل، در گفتگو با ورزش سه اعلام کرد: تیم صنعت نفت آبادان روز هشتم بهمن یعنی ۲ روز قبل از سکونتش در رفسنجان، یک درخواست رزرو هتل را برای ما ارسال کرده است که تصاویر آن موجود است.

وی گفت: درست است که رفسنجان یک شهرستان کوچکی است ولی اینجا یک شهر صنعتی است و مسافرین ما همیشه بین ۵۰ تا ۸۰ درصد ظرفیت هتل ما را به خود اختصاص می دهند. به طور مثال، تیم های دیگر مانند ذوب آهن از ۶ روز قبل درخواستش را برای ما ارسال و رزرو خود را قطعی کرد.

 

او اضافه کرد: اما باشگاه صنعت نفت دو روز قبل از سفر به رفسنجان، درخواست اسکان را برای ما ارسال کرد که ما نیز به آنها پاسخ دادیم وضعیت اتاق های خالی ما بدین منوال است. تیم های دیگر نیز در اینجا سکونت کردند و هتل ما توانایی اسکان دو تیم را دارد. ما دو سالن غذاخوری، دو سالن استراحت، دو سالن کنفرانس دو طبقه اسکان که همگی مجزا هستند را در اختیار داریم.

جلالی در پایان نیز گفت: اینگونه نیست که رفسنجان توانایی اسکان همزمان دو تیم را نداشته باشد. ما چند هتل در این شهر داریم و همیشه میزبان خوبی برای میهمان های شهرهای دیگر هستیم. همیشه نیز ما تمام توانمان را گذاشته ایم که از میهمانان عزیز خوب پذیرایی کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=376799

برچسب ها

ثبت نظر

-