۹۹ گردنبند طلا در جشنواره نوروزی مای‌لیدی

  • کد خبر : 376637
  • 10 بهمن 1399 - 3:26
۹۹ گردنبند طلا در جشنواره نوروزی مای‌لیدی

مای‌لیدی برندی است که از سال ۱۳۸۰ تاکنون در خدمت بانوان ایرانی بوده است. حیطه اصلی فعالیت این برند تولید و توزیع نواربهداشتی است. مای‌لیدی در جهت ارتقای فرهنگ جامعه و دانش عمومی در مورد پریود و بهداشت بانوان گام‌هایی برداشته است.

از مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت می‌توان به همکاری و همیاری در پویش آگاهی از سرطان پستان با مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور با شعار «همه با هم به پیش برای جهانی بدون ترس از بیماری سرطان» اشاره کرد. ۱۰۰۰ ریال از هر محصول خریداری‌شده از برند مای‌لیدی به این پویش تعلق می‌گیرد.

این برند محبوب به‌تازگی آغازگر جشنواره‌ای نوروزی بوده است و در آن، به‌پاس قدردانی از حمایت مصرف‌کنندگانش، جوایزی را برای آن‌ها در نظر گرفته است. در ادامه مطلب، همراه ما باشید تا جزئیات بیشتری درباره جشنواره نوروزی مای‌لیدی و نحوه شرکت در آن در اختیارتان بگذاریم.

جزئیات جشنواره نوروزی مای‌لیدی و نحوه شرکت در آن

مهلت شرکت در این جشنواره از ۱۵ بهمن ۹۸ تا پایان فروردین‌ماه سال آینده (۱۳۹۹) است. هریک از محصولات مَکسی مای‌لیدی، یک کد ۸رقمی در قسمت کناری بسته‌بندی‌اش دارد. برای شرکت در جشنواره کافی است پس از خرید محصول، این کد ۸رقمی را به شماره ۳۰۰۰۷۹۲۱۵ پیامک کنید. 

پیش از آنکه به ذکر جزئیات محصولات مَکسی مای‌لیدی و شرح جوایز درنظرگرفته‌شده برای شرکت‌کنندگان در این جشنواره برسیم، یادآوری دو نکته ضروری است: 

اول اینکه، هر کد ارسالی یک شانس جداگانه در قرعه‌کشی نهایی خواهد داشت؛ بنابراین هرچه کد‌های بیشتری ارسال کرده باشید، شانس بیشتری برای کسب جایزه خواهید داشت؛ هم چنین به یاد داشته باشید که هریک از کد‌ها می‌بایست در پیامکی جداگانه ارسال شود. 

دیگر اینکه بسته‌بندیِ حاوی کد درج‌شده را باید تا پایان موعد جشنواره نزد خود نگه دارید.

جوایز درنظرگرفته‌شده برای برندگان جشنواره نوروزی مای‌لیدی

پس از پایان جشنواره، در میان کد‌های ارسالی، قرعه‌کشی انجام می‌شود و به برندگان خوش‌شانس این قرعه‌کشی جوایزی تعلق می‌گیرد. این جوایز عبارت‌اند از:

• ۱۳ آیفون یازده پرو؛

• ۹۹ گردنبند طلا.

ویژگی‌های نواربهداشتی‌های مَکسی مای‌لیدی

در این بخش، نگاهی به برخی ویژگی‌های بارز نواربهداشتی‌های مَکسی مای‌لیدی خواهیم انداخت. اگر پیش از این، با محصولات این برند آشنایی نداشته‌اید، با این اطلاعات، درک بهتری از محصول موردنظرتان پیدا خواهید کرد.

مَکسی، لاین جدید نوار بهداشتی‌های مای‌لیدی است. نوار‌های کناری محافظ، طراحی ارگونومیک، کانال‌های هدایت‌کننده مایع و بسته‌بندی تکی از برتری‌های منحصربه‌فرد سری مَکسی نسبت به سری کلاسیک است. 

در نوار‌های بهداشتی مَکسی مای‌لیدی، نوار‌های محافظ کناری و همچنین گارد جلو و عقب محصول مانع از نشتی از تمامی جهات می‌شود. کانال‌های هدایت مایع، خون را در سراسر نوار توزیع می‌کند و باعث افزایش جذب می‌شود. 

در نوار بهداشتی مَکسی مای‌لیدی، قسمت میانی ضخیم‌تر (Core Plus) طراحی شده است تا این قسمت جذب بالاتری داشته باشد.

طراحی ارگونومیک این محصول سبب تناسب بیشتر محصول با بدن شده و راحتی بیشتری را برای مصرف‌کننده فراهم می‌آورد.

بسته‌بندی تکی چسب‌دار هریک از نوارها، حمل و همچنین دورانداختن این محصول را آسان‌تر کرده است. 

انواع نواربهداشتی‌های مَکسی مای‌لیدی

در این بخش، مدل‌های مختلف نواربهداشتی مَکسی مای‌لیدی معرفی می‌شوند:

  •  مَکسی آبی (نیمه‌ضخیم ـ مناسب شب ـ سایز خیلی بزرگ)

با توجه به حالت‌های قرارگیری بدن در خواب، احتمال نشتی در شب بیشتر است؛ بنابراین استفاده از یک نواربهداشتی سایز خیلی بزرگ با قدرت و سرعت جذب بالا کمک می‌کند که خوابی راحت و بی‌دغدغه داشته باشید. نواربهداشتی مَکسی مای‌لیدی، که در بسته‌بندی آبی رنگ عرضه می‌شود، برای استفاده در شب مناسب است. لایه رویی به‌کاررفته در این محصول، مشبک و به نرمی پنبه است، به‌صورتی‌که در عین افزایش سرعت جذب، راحتی نیز به همراه دارد. 

  • مَکسی نارنجی (نیمه‌ضخیم ـ مناسب ورزش و فعالیت روزانه ـ سایز بزرگ)

با استفاده از یک نوار بهداشتی مناسب در طول روز یا به‌هنگام تحرک و ورزش، نگران مسائلی مثل نشت مایع به لباس‌ها یا تعویض مداوم نواربهداشتی نخواهید بود. مای لیدی برای استفاده روزانه و استفاده هنگام ورزش، نوار بهداشتی مَکسی نارنجی سایز بزرگ را پیشنهاد می‌کند. این محصول با طراحی خاص و سرعت جذب فوق‌العاده بالا، سریعا خون را جذب کرده و مانع از احساس خیسی و در نهایت عرق‌سوز شدن در هنگام فعالیت‌های روزانه و ورزش می‌شود. رویه مشبک به نرمی پنبه‌ایِ نواربهداشتی مَکسی نارنجی، احساس راحتی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه و ورزشی را چندبرابر می‌کند. 

  • مَکسی فیروزه‌ای (نیمه‌ضخیم ـ مناسب پوست‌های حساس ـ سایز بزرگ)

اگر پوست حساسی دارید، نوار بهداشتی مَکسی فیروزه‌ای با سایز بزرگ گزینه مناسبی برای شماست. نواربهداشتی فیروزه‌ای مای‌لیدی از الیافی به نرمی پنبه ساخته شده است. استفاده از مواد ضدحساسیت موجب شده که حتی حساس‌ترین پوست‌ها نیز با این نواربهداشتی احساس راحتی و آرامش داشته باشند.

شما برنده خوش‌شانس جشنواره نوروزی مای‌لیدی باشید

برای شرکت در قرعه‌کشی جشنواره نوروزی مای‌لیدی کافی است کد ۸رقمی درج‌شده بر روی بسته‌بندی محصول خریداری‌شده را به شماره ۳۰۰۰۷۹۲۱۵ پیامک کنید. فراموش نکنید که هر کد ارسالی شانس جداگانه‌ای در قرعه‌کشی پایان فروردین‌ماه خواهد داشت. به این ترتیب، علاوه بر برطرف‌کردن نیاز خود، شانس‌تان برای بهره‌مندشدن از جوایز این جشنواره را هم امتحان می‌کنید. شاید شما برنده خوش‌شانس جشنواره نوروزی مای‌لیدی باشید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=376637

ثبت نظر

-