ازقتل تا کشف روانگردان در چهارمحال وبختیاری

  • کد خبر : 366266
  • ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰:۴۱
ازقتل تا کشف روانگردان در چهارمحال وبختیاری

 

[ad_1]

قتل وکشف روانگردان در چهارمحال

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، غلامعلی شکری امروز در گفت‌ وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در پی وقوع آتش‌سوزی در یک مدرسه در “دِه چشمه”، واحد گشت کلانتری۱۱ فارسان به همراه تیمی از نیروهای آتش‌نشانی و امدادی به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان “فارسان” افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که در اثر آتش‌سوزی اطاق سرایداری مدرسه، ۵ نفر از اعضای یک خانواده شامل پدر ۵۰ ساله، مادر ۵۰ ساله و ۳ فرزند پسر ۱۷ ، ۱۶ و ۱۰ ساله دچار سوختگی شده و مادر خانواده بر اثر شدت سوختگی در بیمارستان جان باخت.
وی با اشاره به شروع تحقیقات پلیس آگاهی تصریح کرد: با بررسی شواهد و مدارک موجود و انجام تحقیقات ماموران، نهایتاً مشخص شد که فرزند ۱۷ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی، به عمد منزل را به آتش کشیده است که  این متهم دستگیر و در بازجویی انجام شده به ارتکاب جرم و قصد قتل خانواده اعتراف کرد که جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

از دستگیری قاتل 17ساله تا کشف قرص‌های روانگردان در چهارمحال و بختیاری

پلمب ۳ واحد صنفی و کشف قرص‌های روانگردان

علی تابش فرد نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با موادمخدر لردگان به همراه نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان از ۷ واحد صنفی آرایشی بهداشتی در مالخلیفه بازدید کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان افزود: در این بازدید ۹۶۸ عدد انواع قرص مخدر و روانگردان کشف و ۳ واحد صنفی متخلف نیز با حکم مقام قضایی پلمب شد.

پلمب پاتوق فروش مواد مخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ و ۲ معتاد متجاهر در شهرکرد

علی سپهوند نیز در گفت‌وگو با فارس گفت: نظر به گزارشات و اخبار واصله مردمی و نارضایتی عمومی در مورد برپایی پاتوق خرید، فروش و استعمال موادمخدر در یکی از محله‌های شهر شهرکرد ، مراتب در دستور کار مامورین کلانتری۱۳ امام خمینی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد افزود: با انجام تحقیقات میدانی این پاتوق فروش و استعمال موادمخدر شناسائی و ضمن انجام هماهنگی قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه بازرسی شد.
وی با اشاره به پلمب این پاتوق فروش مواد مخدر بیان داشت: در بازرسی از این مکان، یک سوداگر مرگ به همراه ۲ معتاد متجاهر دستگیر و ۱۵ سانت هرویین و ۵ سانت شیشه کشف شد و متهمان به همراه اقلام کشف شده تحویل مقام قضائی شدند.

 

از دستگیری قاتل 17ساله تا کشف قرص‌های روانگردان در چهارمحال و بختیاری

دستگیری ۲ اراذل و اوباش در شهرکرد

سپهوند اضافه کرد: در پی قدرت‌نمایی و درگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش و ایجاد ناامنی در محله سرچشمه‌های شهرکرد، دستگیری این متهمان در دستور کار ماموران کلانتری۱۱ سعدی شهرکرد قرار گرفت.
وی با اشاره به برخورد جدی پلیس با قانون‌شکنان و مخلان نظم و امنیت اظهار داشت: محل اختفای متهمان شناسائی و پس از هماهنگی قضائی، این مخلان نظم و امنیت در مخفیگاهشان دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

دستگیری عاملان ۱۶ فقره سرقت در استان

عبدالرضا قاضی‌زاده نیز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی، احشام و مغازه رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان، قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، فارسان، سامان، بن و خانمیرزا با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به‌جامانده در صحنه‌های سرقت موفق شدند ۵ سارق را دستگیر کنند.
وی افزود: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به ۱۶ فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی، احشام و مغازه اعتراف کردند و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

[ad_2]

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=366266