شجاع فقط تیم را وارد حاشیه می‌کند

  • کد خبر : 3629
  • 23 بهمن 1398 - 17:47
شجاع فقط تیم را وارد حاشیه می‌کند

شجاع فقط تیم را وارد حاشیه می‌کند

به گزارش نیوز، محمود کلهر در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه پرسپولیس نیمه اول بسیار پراشتباه بازی کرد، مخصوصا در خط دفاع این تیم هماهنگ نبود شاید علت اصلی آن هم تغییرات زیاد در این خط باشد. یک بازی زوج سیدجلال و شجاع بازی می‌کنند و در بازی دیگر زوج شجاع و کنعانی‌زادگان، این تغییرات پی‌درپی باعث عدم هماهنگی در خط دفاع می‌شود و حاصلش گل‌هایی بود که در دربی و دیروز مقابل الدحیل تیم دریافت کرد.

وی ادامه داد: به نظر من اگر یحیی کمترین تغییر را در هر بازی در تیمش ایجاد کند موفق‌تر خواهد بود، ما در دربی دیدیم زوج نوراللهی و کامیابی‌نیا خیلی خوب عمل کردند، اما در بازی با الدحیل، ربیع‌خواه جایگزین کمال شد. این تغییرات زیاد در تیم پرسپولیس قطعا به ضرر این تیم خواهد بود، چون تغییرات زیاد عدم هماهنگی ایجاد می‌کند و از این ناهماهنگی تیم‌هایی مثل الدحیل که ستاره محور هستند بیشترین استفاده را می‌برند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس عنوان کرد: برخلاف نیمه اول که اشتباهات فردی در تیم زیاد بود، نیمه دوم پرسپولیس تیم بهتر میدان بود، تعویض‌های تهاجمی صورت گرفت، هم اوساگونا و هم استوکس وارد زمین شدند در حالی که اگر گل‌محمدی نمی‌ترسید و در این بازی هم از ابتدا با ۲ مهاجم بازی می‌کرد می‌توانستیم حداقل با یک امتیاز به تهران برگردیم.

کلهر در پایان در اظهار داشت: رفتار شجاع خلیل‌زاده، هم به خودش و هم به تیم ضرر می‌زند، رفتار‌های شجاع از روی تعصب نیست و فقط تیم را وارد حاشیه می‌کند. شما گل اول را مشاهده کنید هنوز داور سوت نزده شجاع به سمت داور حرکت کرد و یار خودش را رها کرد و مانژوکیچ توپ را وارد دروازه کرد. نمی‌دانم این همه حاشیه در زمین به چه درد تیم می‌خورد، اما هر بازی می‌بینیم ادامه‌دار هم هست. شجاع دربی را به خاطر همین حاشیه‌های بی‌مورد از دست داد و دیروز هم مقابل الدحیل حرکاتش در نهایت به ضرر تیم تمام شد. امیدوارم یحیی بتواند او را کنترل کند، چون او از لحاظ فنی یکی از بهترین دفاع وسط‌های ایران است، اما متاسفانه حاشیه‌هایش در حال ضربه زدن به خودش و پرسپولیس است.

منبع:

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=3629

ثبت نظر

-