قوچان‌نژاد: در هلند هم اوضاع خوب نیست

  • کد خبر : 35838
  • 21 فروردین 1399 - 9:53
قوچان‌نژاد: در هلند هم اوضاع خوب نیست

به گزارش نیوز، ویروس کرونا به شکل عجیبی در کل دنیا فراگیر شده. کشور‌های زیادی درگیر آن هستند. از آلمان و ایتالیا و برزیل بگیرید تا آمریکا و ایران. طبیعی است که در این شرایط رقابت‌های فوتبال به طور کامل تعطیل شود چراکه بازیکنان هم در معرض خطر هستند. اکثر لیگ‌های دنیا تعطیل است و با این شرایط به نظر می‌رسد مسابقات این فصل نیمه‌کاره باقی بماند یا با تأخیر برگزار شود.

رضا قوچان‌نژاد بازیکن زوله هلند هم در این باره می‌گوید: «بهتر که فوتبال تعطیل شد. به هر حال همه در معرض خطر هستند. بازیکنان، مربیان و تمام کسانی که مسئول برگزار‌کننده مسابقات هستند.»

او درباره وضعیت کرونا در هلند می‌گوید: «در اینجا هم وضعیت خوب نیست و ما کلاً در خانه هستیم و بیرون نمی‌رویم. بیماری شوخی ندارد. شنیده‌ام در ایران هم وضعیت خراب است. مردم این را بدانند که کل دنیا اوضاع خراب است و فقط ایران ما نیست. باید متحد و همدل باشیم. چیز‌هایی که متخصصان می‌گویند را رعایت کنیم تا ان‌شا‌ءا… بتوانیم از این روز‌ها رد شویم.»

رضا ادامه می‌دهد: «خبر‌های خوبی درباره ایران نشنیده‌ام. به هر حال فامیل و اعضای خانواده ما هم در ایران هستند و نگران‌شان هستیم. بیماری واقعاً شوخی بردار نیست. همه باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم و خیلی مراقب باشیم.»

قوچان‌نژاد درباره شرایط لیگ هلند هم حرف می‌زند: «اینجا هم فوتبال تعطیل است. ۸ هفته به پایان رقابت‌ها باقی مانده بود. ما هم امسال نتایج خوبی به دست نیاوردیم. البته زوله از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشت. من هم تلاش کردم به تیم کمک کنم و فکر می‌کنم تا جایی که حضور داشتم و بازی می‌کردم، عملکردم خوب بود ولی بعد از آن زیاد در ترکیب ثابت تیم نبودم. الان نمی‌دانیم پایان لیگ چه خواهد شد. آیا مسابقات برگزار می‌شود یا نه؟ مهم این است که اتفاق بدی نیفتد. اگر لیگ برگزار شود که باید سریع‌تر آماده شویم.»

رضا از جمله بازیکنانی است که در خانه تمرین می‌کند: «بله، تمرینات اختصاصی در خانه داریم تا بدن‌مان از نظر آمادگی افت نکند. من هم هر روز تمرین می‌کنم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35838

ثبت نظر

-