خبرگزاری فارس – باقری: مسابقات برگزار شود شانس کسب سهمیه داریم/برگزاری لیگ روی رکوردها تاثیر دارد

  • کد خبر : 357829
  • ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۳:۴۲
خبرگزاری فارس – باقری: مسابقات برگزار شود شانس کسب سهمیه داریم/برگزاری لیگ روی رکوردها تاثیر دارد
[ad_1]

حسین باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تمریناتش برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: از نظر رکوردی اوضاع خوبی دارم. در مسابقات آزاد و همینطور لیگ شرکت کردم که در مسابقات آزاد دوم شدم و در دو هفته لیگ عنوان قهرمانی را کسب کردم.

وی افزود: زمانی که به خاطر کرونا در اردوهای ملی وقفه افتاد من بدنسازی کار کردم و تمرینات تیراندازی کمتری داشتم اما با توجه به تمرینات بدنسازی نتیجه خوبی گرفتم. چیزی که ما در حال حاضر نیاز داریم مسابقه است که در داخل کشور راه افتاده و ما در آن شرکت کرده‌ایم اما موضوعی که باقی می‌ماند مسابقات خارج از کشور است که معلوم نیست برگزار شود یا خیر.

ملی‌پوش تفنگ ایران درباره تاثیر برگزاری مسابقات لیگ و آزاد در رکورد تیراندازان عنوان کرد: اینکه مسابقات برگزار شد بسیار خوب است و همین تاثیر خود را در رکوردها خواهد گذاشت.

باقری درباره اینکه مشکل فشنگ سالهاست برای تیراندازان مطرح شده آیا در این شرایط این موضوع ورزشکاران را آزار نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: من خفیف کار نمی‌کنم اما شنیده‌ام فدراسیون مقداری فشنگ تهیه کرده و اوضاع کمی بهتر شده است اما اگر این فشنگ‌ها تمام شود باز هم مشکلات باقی می‌ماند.

ملی‌پوش تفنگ ایران در باره اینکه چقدر به کسب سهمیه و حضور در بازی‌های توکیو امیدوار است، تصریح کرد: یک شانس دیگر برای کسب سهمیه داریم و آن مسابقات هند است اما هنوز مشخص نیست آیا این مسابقات برگزار می شود یا خیر و آیا ما می‌توانیم در این رقابت حضور داشته باشیم؟ باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. اگر به مسابقات هند اعزام شویم برای کسب سهمیه هم شانس خواهیم داشت.

انتهای پیام/


[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=357829

    برچسب ها