کشف ۲ میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه

  • کد خبر : 357331
  • 17 ژانویه 2021 - 2:39
کشف ۲ میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه
[ad_1]

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در گفتگو با فارس از کشف ۲۰ میلیارد ریالی دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با کسب خبری پیرامون توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه‌ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی تصریح کرد: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و مشخص شد که مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آنها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره اینکه با هماهنگی های قضایی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضایی اخذ شد، افزود: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری متهم در بررسی از داخل این داروخانه ۱۲ هزار و ۱۸۸ عدد انواع دارو، ۳۰ هزار و ۷۰۰ عدد لوازم بهداشتی، ۳ هزار و ۶۰۰ عدد سرنگ و یک هزار و ۹۲۰ قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به مرجع قضایی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۲۰ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=357331

مطالب مشابه