نیوز – چرا رادوشوویچ به دنبال جدایی از پرسپولیس است؟

  • کد خبر : 357136
  • 27 دی 1399 - 19:28

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز، بوژیدار رادوشویچ با ارسال نامه‌ای برای باشگاه پرسپولیس درخواست کرده مطالباتش زودتر از تاریخی که قبل از این با مدیران باشگاه توافق کرده بود به وی پرداخت شود و برای این اقدام هم ۱۵ روز فرصت داده است.

این درحالی است که سرخ‌پوشان پس از روی کار آمدن جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه ۶۱ هزار دلار از مطالبات قبلی این بازیکن را پرداخت کردند و قرار شد قسط اول مربوط به مطالبات این بازیکن در تاریخ هفت فروردین ۱۴۰۰ پرداخت شود.

دروازه‌بان کروات که از زمان حضور حامد لک بار دیگر به یک نیمکت‌نشین تبدیل شده به دلیل مشکلات مالی‌اش می‌خواهد مدیران باشگاه برخلاف توافق قبلی زودتر از موعد مقرر به وی پرداختی داشته باشند و با ارسال این نامه‌ها می‌خواهد به دنبال دریافت مطالبات خود است.

با این وجود مدیران پرسپولیس در تماس با مدیربرنامه‌های وی درخواست کرده‌اند رضایت رادو را جلب کرده تا  احتمال ادامه همکاری طرفین و جلوگیری از فسخ قرارداد افزایش یابد. این در شرایطی است که تنها بازیکن خارجی سرخ‌پوشان برخلاف سایر هم تیمی‌هایش تاکنون یک درصد هم از قرارداد امسال خود را دریافت نکرده و از طرفی شنیده می‌شود وی نگران است قسط بعدی مطالبات این فصلش هم در زمان مناسب تسویه نشود.

 انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=357136

برچسب ها

ثبت نظر

-