کلوپ: منچستریونایتد ضعیف نیست/خود را دست کم نمی گیریم

  • کد خبر : 357072
  • 27 دی 1399 - 17:47
کلوپ: منچستریونایتد ضعیف نیست/خود را دست کم نمی گیریم

به گزارش نیوز، فردا(یکشنبه) دیداری بزرگ در سطح فوتبال باشگاهی انگلیس برگزار می شود. منچستریونایتد و لیورپول، تیم های ۳۶ و ۳۳ امتیازی لیگ برتر که در رده های نخست و دوم جدول حضور دارند، در آنفیلد برابر هم قرار می گیرند.

یورگن کلوپ بر این باور است که شاگردانش در این جدال سخت، باید تلاش کنند تا به نتیجه برسند. هرچند که رویارویی با شیاطین سرخ کار آسانی نیست.

مربی آلمانی در صحبت های که توسط نشریه لیورپول اکو انتشار یافت، گفت: تا به حال ۵سال و نیم است که در انگلیس حضور داشته ام و هیچوقت منچستریونایتد را ضعیف ندیده ام.

کلوپ افزود: اصلا چیزی به اسم ضعیف بودن این تیم مطرح نبوده است. همیشه یونایتد تیم های عالی با بازیکنان، مربیان و مدیران بسیار خوبی داشته است.

وی ادامه داد:البته ما در خانه بازی می کنیم و خود را به عنوان رقیبی با شانس کم یا هر چیزی دیگری نمی بینیم.تنها فرق این است که آنها از ما کمی جلوتر در جدول هستند.

کلوپ تصریح کرد:اغلب اوقاتی که با یونایتد ها و مربیان مختلف بازی کرده ایم، مجبور شدیم، بازی را کنترل کنیم. به خصوص وقتی که مورینیو در آنجام بود، چنین حالتی وجود داشت. برای رویارویی جدید هم امکان هر چیزی وجود دارد.البته آنها معمولا سیستم بازی خود را مقابل ما تغییر می دهند. به هرحال به فکر همه موارد تاکتیکی هستیم. 

سرمربی موفق آلمانی همچنین عنوان کرد: این بازی لیورپول برابر منچستر یونایتد است. این خودش یک مسابقه بزرگ است. در هر کجای دنیا که باشم و تلویزیون وجود داشته باشد من این  مسابقه را تماشا می کنم.

انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=357072

برچسب ها

ثبت نظر

-