خبرگزاری فارس – لیگ برتر تکواندو| پیروزی دانشگاه و کن در هفته اول لیگ تکواندو

  • کد خبر : 356166
  • ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
خبرگزاری فارس – لیگ برتر تکواندو| پیروزی دانشگاه و کن در هفته اول لیگ تکواندو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز اول مرحله نخست رقابتهای گروه “ب” نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو “جام خلیج‌فارس” یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز با حضور تیم‌های لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه در گروه “ب” به صورت متمرکز در محل فدراسیون تکواندو برگزار شد.

 مسابقات مرحله نخست پنج تیم گروه ب امروز (پنجشنبه ۲۵ دی ماه) و جمعه (۲۶ دی ماه) پشت سر می‌گذارند.

در نخستین دیدارهای که بر روی شیاپ‌چانگ‌های یک و دو برگزار شد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۵ بر ۳ از سد پارسیان البرز گذشت. تیم لوازم خانگی کن هم مقتدرانه و با نتیجه ۷ بر یک پالایش نفت آبادان را شکست داد.

همچنین یوسف کرمی قهرمان ارزنده و سرمربی تیم تکواندوی یاسترب زاگرب، در دوران تعطیلی لیگ تکواندوی کرواسی به ایران بازگشته است در سالن مسابقات لیگ حضور پیدا کرد.

نتایج کسب شده در روز نخست این رقابت‌ها به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۵ – تیم پارسیان البرز ۳

مبارزه اول (وزن ۶۸- کیلوگرم):
سینا بهرامی ۲۴ – مصطفی رضایی ۲۶
مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
هادی تیران ولی پور۲۲  – علیرضا گلی ۱۳
مبارزه سوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
دانیال بزرگی ۳۰ – مهدی کاووسی ۱۸
مبارزه چهارم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
آرین ابراهیم زاده ۴۱ – امیرعلی ایمانی ۲۷
مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
کریم سام دلیری ۱۴ – علی قدوسی ۲۴
مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
علیرضا علیاری ۷ – مهران سعیدی ۱۳
مبارزه هفتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
فرشاد قیاس شندی ۱۲ – سینا احمد نژاد ۸
مبارزه هشتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
امیررضا صفرخانلو ۲۶ – محمد سیفی ۸

لوازم خانگی کن ۷ – تیم پالایش نفت آبادان یک»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):
امیرمحمد بخشی ۱۵ – میثم اسکندری ۲
مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
رضا جمشیدی ۱۸ – احسان عبدالوند ۱۹
مبارزه سوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
محمدحسین زاهدی ۲۱ – جمشید جمشیدپور ۱۱
مبارزه چهارم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
عرفان مرادی ۲۵ – سینا مرفاوی ۳
مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
محمد مهدی عمادی ۳۸ – محمدرضا قشمی ۱۲ (اختلاف امتیاز ۲۰ – پایان در راند دوم)
مبارزه ششم (وزن ۵۴- کیلوگرم): 
امیر صامنی ۴۹ – ایمان محمودی (اختلاف امتیاز ۲۰ – پایان در راند دوم)
مبارزه هفتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
علیرضا نادعلیان – علی ترک چورن (انصراف نماینده پالایش نفت آبادان)
مبارزه هشتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
مهران برخورداری ۱۶ – مهدی قیاسی زاده ۱۰

انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=356166

    برچسب ها