برای بقای این تیم در لیگ برتر آمده‌ام

  • کد خبر : 35600
  • 21 فروردین 1399 - 3:31

به گزارش نیوز، عبدالله ویسی درباره شرایط تیم فوتبال پیکان قبل از تعطیلات لیگ اظهار کرد: زمانی که من به پیکان آمدم این تیم وضعیت مناسبی نداشت و به همین خاطر مدیران باشگاه دست به ایجاد تغییرات زدند تا شرایط کمی بهتر شود. از زمانی که آمدیم سعی کردیم تلاش کنیم تا تیم از نظر کسب نتیجه شرایط بهتری داشته باشد. شرایطمان روز به روز بهتر می‌شد تا این که بازی‌ها تعطیل شد. متاسفانه بیماری کرونا گریبان همه را گرفته است و از نظر فوتبالی در این شرایط که قرار داریم همه تیم‌ها ضرر می‌کنند و این ضرر و زیان فقط مختص پیکان نیست. شما می‌بییند در اکثر کشورهای دنیا بازی‌های فوتبال لغو شده است ما هم از این قضیه مستنثی نیستیم و فعلا باید با این شرایط کنار بیایم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در دوران تعطیلات بازیکنانش را زیر نظر دارد که به صورت انفرادی و در خانه تمرین کنند؟ گفت: بله ما از طریق فضای مجازی بازیکنان‌مان را به طور کامل زیر نظر داریم و برنامه‌های تمرینی مشخصی را در اختیارشان قرار می‌دهیم تا آمادگی آن‌ها حفظ شود. منتظر هستیم تا بعد از جلسه شورای مبارزه با کرونا و تصمیم این شورا اگر اجازه بدند دوباره تمرینات گروهی را از سر بگیریم و اگر اجازه ندادند که منتظر آینده بمانیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد این که گفته می‌شود شاید ادامه لیگ برگزار نشود هم گفت: در این باره باید ببینیم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا چه می‌گویند. بهتر است در این شرایط حاشیه درست نکنیم  کس به سود تیم خودش صحبت نکند. من سرمربی پیکان هستم و اگر صحبتی کنم و نظری ارائه دهم براساس منافع تیم خودم نظر می‌دهم. پرسپولیس و سایر تیم‌ها نیز دقیقا همین شرایط را دارند. متاسفانه بیماری کرونا همه گیر شده و این موضوع ناخواسته اتفاق افتاده است. ما اول باید به فکر سلامتی مردم وجامعه باشیم و بعد درباره منافع تیم خودمان فکر کنیم البته امیدوارم در نهایت تصمیمی اتخاذ شود که تیم متضرر نشود. در این شرایط بهتر است کارشناسان کنار هم بنشینند و درباره پیشنهادهای مختلف بحث و تبادل نظر کنند تا یک تصمیم درست اتخاذ شود. بهتر است مربیانی که خودشان تیم دارند هم نظری ارائه نکنند تا حاشیه‌ها بیش‌تر نشود.

ویسی در پایان خاطرنشان کرد: من برای بقای پیکان در لیگ برتر آمدم اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای شد که نتوانستیم بازی‌ها را ادامه بدهیم؛ مطمئن باشید اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند با انگیزه و پتانسیلی که در بازیکنانم می‌بیینم ما در لیگ برتر می‌مانیم و اجازه نمی‌دهیم پیکان راهی لیگ یک شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35600

برچسب ها

ثبت نظر

-