زن همراه با منصوری از دفتر دادستانی تا رومانی که بود؟

  • کد خبر : 355307
  • 24 دی 1399 - 10:44
زن همراه با منصوری از دفتر دادستانی تا رومانی که بود؟

 

 

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل خانواده قاضی منصوری، درباره زن همراه با منصوری قاضی منصوری در آلمان و رومانی توضیحاتی ارائه کرد. -خانم همراه قاضی منصوری از زمان دفتر دادستانی و بعد از آن در هیأت تخلفات سازمان برنامه، در دفتر ایشان مشغول به کار بوده که در سفر به آلمان نیز ایشان را همراهی می‌کرد و تا روزهای پایانی در هتل رومانی نیز با ایشان بوده است.

>>>بیشتر بدانید: پای آقای سفیر به مرگ قاضی منصوری باز شد؟


خانم همراه قاضی منصوری در رومانی و آلمان چه کسی بود؟ / همراهی یک زن با قاضی منصوری؛ از دفتر دادستانی تا هتلی در رومانی

مساله تنها به تایید وکیل خانواده قاضی منصوری مبنی بر اینکه «خانمی همراه ایشان بوده است» محدود شد، اما حالا علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین جزئیات جدیدی درباره این خانم ارائه کرد.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل خانواده منصوری، درباره آخرین وضعیت این پرونده گفت: خانواده منصوری هنوز انحصار وراثت خود را نداده‌اند که یک مقدار تعلل کردند. به محض اینکه انحصار وراثت را گرفتند تصمیم داریم درخواستی به بازپرس ارائه دهیم تا آخرین افرادی را که با ایشان در روزهای آخر در ارتباط بودند- از روی موبایل ایشان کاملاً مشخص است چه کسانی هستند و خانواده نیز می‌دانند این افراد چه کسانی بودند- به عنوان مطلع به بازپرسی بخواهیم که تحقیقات انجام شود تا شاید سرنخ‌های جدیدی پیدا کنند.

جزئیاتی درباره خانم همراه قاضی منصوری

علیزاده‌طباطبایی درباره «خانمی که همراه قاضی منصوری بوده است» نیز تاکید کرد: از جمله این افراد خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.

او تاکید کرد: البته این خانم قبل از ایشان برای ادامه تحصیل به فرانسه رفته بودند، اما در این مسافرت همراه ایشان بودند و از فرانسه به آلمان آمدند، ایشان را همراهی می‌کردند و تا آخرین لحظات نیز با ایشان همراه بودند. این خانم اطلاعات زیادی دارند که می‌تواند به روشن شدن موضوع کمک کند.


>>>بیشتر بخوانید:  علت قابل شناسایی نبودن جسد قاضی منصوری معلوم شد


رادیو فردا مدعی مرگ قاضی منصوری در رومانی شد

وضعیت روحی قاضی منصوری در فایل‌های صوتی نشان از خودکشی ندارد زن همراه با منصوری

وکیل خانواده منصوری همچنین خاطرنشان کرد: فایل‌های صوتی که از ایشان موجود است و توسط خانواده‌شان ارائه شده همه نشان می‌دهد که روحیه مرحوم منصوری روحیه‌ای نبوده است که خودکشی کرده باشد. به نظر می‌آید اتفاقی رخ داده است.

علیزاده در ادامه درباره گزارش ارسالی از رومانی در این‌باره گفت: گزارشی که از رومانی آمده بسیار مبهم است و در این گزارش تاکید بر خودکشی است در حالی که پزشکی قانونی به صورت قطعی نمی‌تواند علت مرگ را روشن کند و نوشته شده است «ضربه به ناحیه سر» و مشخص نشده که ضربه در اثر چه اتفاقی بوده است.


>>>خبر مرتبط: وکیل اولیای دم خانواده قاضی منصوری مشخص شد


قاضی منصوری کجاست؟ - همشهری آنلاین

چکیده گفت‌و‌گو با محمد علیزاده طباطبایی

-خانم همراه قاضی منصوری از زمان دفتر دادستانی و بعد از آن در هیأت تخلفات سازمان برنامه، در دفتر ایشان مشغول به کار بوده که در سفر به آلمان نیز ایشان را همراهی می‌کرد و تا روزهای پایانی در هتل رومانی نیز با ایشان بوده است.

-این خانم در زمان خود به عنوان شاهد احضار می‌شود تا به روشن شدن ابعاد پرونده کمک کند.

-فایل‌های صوتی که از قاضی منصوری موجود است و توسط خانواده‌شان ارائه شده نشان می‌دهد که روحیه مرحوم منصوری، روحیه‌ای نبوده است که خودکشی کرده باشد.

-پزشکی قانونی به صورت قطعی علت مرگ را روشن نکرده و با قید عبارت «ضربه به ناحیه سر» مشخص نیست ضربه در اثر چه اتفاقی بوده است.

 

خانم منشی قاضی منصوری، چرا از تهران همراه او به خارج رفت؟

پویشگر: خبرپو
منبع: اعتمادآنلاین

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=355307

برچسب ها