قول پلیس برای رسیدگی به ماجرای ۲ استقلالی

  • کد خبر : 354
  • 18 بهمن 1398 - 21:31
قول پلیس برای رسیدگی به ماجرای ۲ استقلالی
به گزارش نیوز،

اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال بعد از دیدار دربی تهران گفت: ابتدا باید یک خسته نباشید جانانه به بازیکنان، کادرفنی، فرهاد مجیدی و دیگر دست اندرکاران تیم استقلال بگویم که برای این دیدار زحمت کشیدند. بازی خوب و تماشاگر پسندی را دیدیم که حق استقلال در آن برد بود.

اخبار ورزشی – نباید فراموش کنیم که ما چهار مهره کلیدی خود شامل دیاباته، اسماعیلی، غلامی و یزدانی را نداشتیم. اگر مقایسه‌ای با دیدار استقلال و سپاهان در اصفهان داشته باشید که ما نمایش خوبی داشتیم. دو مرتبه از حریف پیش افتادیم و می‌توانستیم برنده باشیم.

وی ادامه داد: نکته مهم اما اراده و انگیزه تیم است که ما را امیدوار می‌کند. ما هم در لیگ برتر، هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا به شدت امیدوار هستیم و با قدرت ادامه می‌دهیم. در چند روز گذشته جلسات خوبی درباره حمایت و پشتیبانی از تیم داشتیم و مطمئنا روند باشگاه در نیم‌فصل دوم مثبت خواهد بود و در این مسیر پیش خواهیم رفت.

سرپرست باشگاه استقلال درباره حاشیه‌های این دیدار و مسائل پیش آمده درباره عارف غلامی و سیاوش یزدانی عنوان کرد: برخوردی که با دو بازیکن عزیز ما انجام شد را بعد از مسابقه با سردار رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی در میان گذاشتم و ایشان سریعا دستور دادند تا رئیس بازرسی فرماندهی پلیس تهران در رختکن ما حاضر شوند که ایشان شنونده گزارش بازیکنان ما شدند و همچنین مامورین حاضر در ورزشگاه را نیز مورد سوال قرار دادند و توضیحات لازم از آن‌ها در کنار شکایت بازیکنان ما ثبت شد. در برخی از مصاحبه‌ها گفته شد که درگیری با نیروی انتظامی بود اما این درگیری با یگان ویژه بوده است و ما این ماجرا را حتما پیگیری خواهیم کرد تا جایگاه و احترام بازیکنان ما حفظ شود و ایشان نیز اعلام کردند در حداقل زمان به این پرونده رسیدگی می‌کنند.

وی درباره برنامه پیش روی آبی‌ها برای ادامه رقابت‌ها افزود: تیم روز جمعه برنامه ریکاوری خود را سپری خواهد کرد و حالا تمام تمرکز ما روی بازی با الشرطه عراق است و می‌رویم تا در آسیا قدرتمندانه کار خود را شروع کنیم. امروز در ورزشگاه دیدم که استقلال به دنبال برد بود و در زمین ترس نداشت؛ البته طبیعی است که یک تیم در برخی دقایق تحت فشار قرار بگیرد اما نمایش ما عالی بود و مطمئنا همه از این دیدار لذت بردند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=354

ثبت نظر

-