حرکت سکه روی طناب باریک

  • کد خبر : 353691
  • 22 دی 1399 - 9:31
حرکت سکه روی طناب باریک

 

 

صعود در بازار سکه

طلا به داد سکه می رسد؟

نیوز: قیمت سکه دیروز متناسب با تغییر قیمت دلار نبود به همین دلیل حباب آن بالا رفت اگر امروز بازار جهانی نزولی استارت بخورد این حباب می تواند بلای جان صعود در بازار سکه باشد.

به گزارش نیوز،سکه روز یک شنبه نسبت به افزایش قیمت دلار،‌ واکنش سنگینی نشان داد و از مرز ۱۱ میلیون تومانی بیش از ۲۰۰ هزار تومان فاصله گرفت. به باور برخی بازیگران باتجربه بازار، سکه بازان در روز دوم هفته ریسک کردند تا مانع از نزول این فلز گران بها به کانال۱۰ میلیونی شوند.

معامله گران سکه امیدوارند، اونس طلا امروز افزایش قیمت را تجربه کند یا دلار به بالای مرز ۲۵هزار تومانی برود؛ اگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد، سکه ظرفیت بازگشت به کانال ۱۰ میلیون تومانی را دارد. سکه بازان روی طناب باریکی در حال حرکت هستند که احتمال سقوط از آن از لحاظ بنیادی وجود دارد. ارزش ذاتی فلز گران بهای داخلی هم چنان در محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی است و این مساله احتمال افت سکه را بالا نگه می دارد.  با این حال، به نظر می رسد سکه بازان در روز یک شنبه تصور می کردند که ارزش دارد برای ماندن سکه در کانال ۱۱ میلیون تومانی مبارزه کنند.

Capture

>>>بیشتر بخوانید:

ریزش ارزش سکه به زیر ۱۱ میلیون وظرفیت افت بیشتر

قیمت انواع سکه و طلا در بازارهای روز ‌شنبه/سقوط قیمت سکه +جدول

ارزش ذاتی سکه در کانال ۱۰ میلیون

روز یک شنبه ارزش ذاتی سکه در محدوه ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان قرار گرفت که حدودا ۴۰۰ هزار تومان با قیمت بازار فاصله داشت. صعود سکه در روز یک شنبه متناسب با رشد دلار نبود و همین عامل موجب شد که حباب سکه به محدوده ۳ درصدی برسد. این میزان حباب در صورتی که دلار گران نشود، سکه را می تواند به سوی نرخ های پایین تر حرکت دهد. با این حال، برخی فعالان معتقد بودند که سکه کف قیمتی خود را پیدا کرده است و از این پس، بیشتر به سوی نرخ های بالاتر حرکت خواهد کرد. آن ها امیدوارند که اونس طلا از کف هفته گذشته بلند شود و به سوی سطح هزار و ۹۰۰ دلاری قدم بردارد.


این مطلب برایم مفید است
۰


نفر
این پست را پسندیده اند

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=353691

ثبت نظر

-