در مورد قهرمان لیگ باید تابع فیفا باشیم

  • کد خبر : 35298
  • 20 فروردین 1399 - 21:42
در مورد قهرمان لیگ باید تابع فیفا باشیم

به گزارش نیوز، با حسین کعبی، بازیکن اسبق تیم ملی که در حال حاضر مربی تیم فولاد خوزستان است درخصوص شرایط خاص این روزها، تعطیلی لیگ و بلاتکلیفی فدراسیون گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

با تعطیلی بازی‌ها و تمرینات چه می‌کنید؟
خب شرایط در کل دنیا مثل هم است و ما هم مطیع هستیم. چند هفته‌ای می‌شود که تمرینات را تعطیل کردیم تا ببینیم اوضاع چگونه پیش می‌رود. البته جواد نکونام برای بازیکنان برنامه تمرینی در نظر گرفته و ما هم از راه دور آن‌ها را زیر نظر داریم تا فرم بدنی‌شان حفظ شود.

با این وضعیت تکلیف ادامه لیگ چه خواهد شد؟
به ما که چیزی اعلام نکردند و خودمان از طریق رسانه‌ها پیگیر هستیم. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، کسی متضرر نشود.

نظر شما این است که لیگ از سر گرفته شود؟
ببینید در درجه اول چیزی که اهمیت دارد، سلامتی مردم و اعضای تیم‌هاست. اگر شرایط مهیا باشد و به سلامتی کسی ضرر نزند، خب بهتر است بازی‌ها دنبال شود. می‌دانم اوضاع زیاد خوب نیست فقط امیدوارم زودتر همه بیماران سلامتی خود را به دست بیاورند. ضمن اینکه خواهش می‌کنم مردم رعایت کنند تا فاجعه‌ای رخ ندهد.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند با توجه به اختلاف امتیازشان با سایر تیم‌ها در صورت اتمام لیگ قبل از پایان بازی‌ها، آن‌ها باید به عنوان قهرمان معرفی شوند.
اول بگویم اگر کرونا نبود ما امسال شاهد یکی از جذاب‌ترین لیگ‌ها بودیم و مطمئنم قهرمان در روز‌های آخر معلوم می‌شد ولی درخصوص ادعای تیم‌ها از جمله پرسپولیس، چون این یک موضوع جهانی به شمار می‌رود، باید تابع فیفا باشیم و ببینیم آن‌ها چه تصمیمی خواهند گرفت.

یکی از مشکلات اصلی فوتبال ما این است که رئیس فدراسیون نداریم و معلوم نیست چه کسی تصمیم می‌گیرد. نظر شما چیست؟
دقیقاً همین‌طور است که شما می‌گویید. ما هرچه بگوییم فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی رخ دهد ولی امیدوارم فردی رئیس فدراسیون شود که فوتبالی باشد و حرف ما فوتبالی‌ها را بفهمد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35298

ثبت نظر

-