حمیداوی: فدراسیون فقط جای فوتبالی‌ها است/ رحمتی تا هر وقت بخواهد در شهرخودرو می‌ماند

  • کد خبر : 351975
  • 20 دی 1399 - 11:37

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز، فرهاد حمیداوی درباره ثبت نام خود برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: حدود ۹-۸ ماه قبل در انتخابات شرکت کردم که به دلیل بحث کرونا آن انتخابات لغو شد و در ادامه هم به مشکلات اساسنامه خوردیم. اکنون برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون ثبت نام کردم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی درباره تغییرات اساسنامه عنوان کرد: فکر می کنم این اساسنامه باز هم جای تغییر داشت اما نسبت به اساسنامه قبلی خیلی بهتر شده است. 

مالک باشگاه شهرخودرو درباره حضور فوتبالی‌ها در انتخابات توضیح داد: فکر می‌کنم این فدراسیون فقط برای فوتبالی‌ها است و جایی برای غیر فوتبالی‌ها نیست اما برخی مدیران غیرفوتبالی هم توانمند هستند. امیدوارم اتفاق خوبی برای فوتبال ایران بیفتد و هر عزیزی می آید گام خوبی برای  فوتبال پاک بردارد.

حمیدوای درباره وضعیت شهرخودرو گفت: در این دو هفته گذشته خوب نتیجه گرفته ایم و فکر می‌کنم نوار بدشانسی از تیم ما برداشته شده است.

وی درباره اینکه تا چه زمانی به مهدی رحمتی مهلت می‌دهد، گفت: تا هر زمانی که دوست داشته باشد در تیم ما بماند.

مالک باشگاه شهرخودرو  درباره مشکل مالی شهرخودرو عنوان کرد: اصلا مشکل مالی نداریم. نمی‌دانم چرا این حواشی ایجاد می شود و نمی‌خواهم به آن ورود کنم.

حمیداوی درباره دلیل راه ندادن این تیم به ورزشگاه در روز بازی با سایپا اظهار داشت: اختلاف درون خانوادگی بین مدیران باشگاه و عزیزان در ورزشگاه بود که در هفته گذشته حل شد.

انتهای پیام/ 


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=351975

ثبت نظر

-