سیر تا پیاز معامله سنگین پرسپولیس با شهرخودرو

  • کد خبر : 35194
  • 20 فروردین 1399 - 19:40
سیر تا پیاز معامله سنگین پرسپولیس با شهرخودرو

به گزارش نیوز، پرسپولیسی‌ها برای جذب یحیی گل‌محمدی مجبور شدند با باشگاه شهرخودرو توافق کنند. البته باشگاه سرخپوش پایتخت برای این اقدام، زیر بار بدهی گسترده‌ای رفت ولی محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه تلاش کرد تا با دادن چند فقره چک، موانع سر راه بازگشت یحیی به کمپ سرخ را برطرف کند. حالا دوباره بحث بدهی باشگاه پرسپولیس به شهرخودرو داغ شده است و بد ندیدیم در همین ارتباط گزارش زیر را تقدیم حضورتان کنیم.

حمیداوی با ۶ میلیارد تومان رضایت داد
باورش کمی سخت است، اما انصاری‌فرد و باشگاه پرسپولیس برای راضی کردن فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو چند چک در مجموع به مبلغ ۶ میلیارد تومان در اختیار او گذاشتند! به هر حال فرهاد حمیداوی یک بیزینس‌من خبره است و شکی هم در آن نیست، اما پرداخت این مبلغ برای دریافت رضایتنامه یک مربی ایرانی جای بسی تأمل دارد!

۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هم برای یحیی!
جالب‌تر از توافق با مالک شهرخودرو توافقی بود که انصاری‌فرد و دوستان با یحیی گل‌محمدی انجام دادند. شنیدیم آقایحیی برای نیم‌فصل مربیگری در پرسپولیس در نهایت راضی شد ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بگیرد و قرارداد فصل بعد او هم ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان باشد. به عبارت دقیق‌تر یحیی گل‌محمدی برای یک فصل و نیم مربیگری در پرسپولیسی که آرزویش نشستن روی نیمکت آن بوده در مجموع ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

گل‌محمدی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون گرفته است
روز شنبه گذشته یحیی گل‌محمدی به ملاقات مهدی رسول‌پناه رفت و در ادامه عنوان شد یکی از مباحث طرفین پرداخت مطالبات خودش بوده است! این در حالی است که شنیدیم آقایحیی تاکنون ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش در نیم‌فصل دوم یعنی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کرده است! حالا به نظر شما و با توجه به تعطیلی لیگ و در حالی که هنوز ۱۰ هفته دیگر از لیگ برتر باقی مانده است یحیی گل‌محمدی صحبت از کدام پولش می‌کند؟!

اولین چک پرسپولیس به شهرخودرو برگشت خورد!
اما برگردیم به فرهاد حمیداوی و تیم شهرخودرو! اولین چک برای تاریخ ۲۳ بهمن امضا شده بود که این چک توسط باشگاه مشهدی و به خاطر خالی بودن حساب پرسپولیس، برگشت خورد. چک بعدی برای تاریخ ۲۳ اسفند امضا شده و در آن زمان، باشگاه باید بخش دیگری از پول رضایتنامه گل‌محمدی که در واقع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است را پرداخت می‌کرد که باز هم حساب باشگاه پرسپولیس خالی بود!

کمک ۱/۵ میلیاردی هوادار پرسپولیس از امارات
شاید اگر یک هوادار پرسپولیس در امارات به داد این تیم نمی‌رسید چک دوم سرخپوشان به شهرخودرو هم برگشت می‌خورد. اسم این هوادار محمد یوسفی است که ساکن دبی بوده و علاقه شدیدی به پرسپولیس دارد. او مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض کرد تا پرسپولیس اولین چک خود به شهرخودرو را پاس کند.

۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان چه زمانی تسویه می‌شود؟!
باشگاه پرسپولیس دو فقره چک هر یک به مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و با تاریخ‌های جداگانه تحویل فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو داده که هیچ یک پاس نشده است. جالب آنکه بابت هر روز تأخیر در پرداخت و وصول این چک‌ها، باشگاه شهرخودرو می‌تواند طبق قرارداد یک میلیون تومان جریمه دریافت کند و وکیل باشگاه مشهدی هم وارد عمل شده تا از طرق حقوقی و قضایی این چک‌ها را به پول نزدیک کند!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35194

ثبت نظر

-