مدیر پیشین استقلال کمک به پرسپولیس را رد کرد

  • کد خبر : 35181
  • 20 فروردین 1399 - 19:27
مدیر پیشین استقلال کمک به پرسپولیس را رد کرد

به گزارش نیوز، ظهر امروز سه‌شنبه یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد که مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس در زمان پرداخت پیش قرارداد یحیی گل‌محمدی به باشگاه شهرخودرو، مبلغ ۲ میلیارد تومان را در ازای چند چک، از سید عبدالرضا موسوی، عضو سابق هیأت مدیره استقلال دریافت کرده که این شایعه، واکنش‌های زیای از سوی هواداران به همراه داشت.

موسوی بعد از انتشار چنین خبری، به کلی آن را تکذیب کرد و با انتشار پیامی نوشت: از طریق پیام‌ها و کامنت‌های مردم متوجه شدم که چندتا از خبرگزاری‌ها یک خبر جعلی منتشر کردند. کمک نقدی من به باشگاه پرسپولیس، از اساس دروغ است. دلیل این کار، دلسرد کردن کسانی مثل من هست که به باشگاه محبوب خود کمک نکنیم؛ بجای تشویق و دلگرمی دادن توسط همه استقلالی‌ها، عده‌ای با دیدن یک خبر کذب ماهیت‌شان را رو می‌کنند. قبلا توضیح دادم عده‌ای در باشگاه استقلال به جای عملگرایی و حرکت در مسیر بازسازی ساختار اقتصادی و تامین منابع مالی پایدار، متاسفانه در حرکتی گمراه کننده به خبرسازی و گفتار درمانی روی آوردند. این‌ها وقتی دیدند خیلی از هواداران به بنده لطف دارند و درخواست دارند که برگردم و به نجات باشگاه محبوبمان از این وضعیت کمک کنم، تیم رسانه‌ای خود را به فکر فرو برد که چطور از زیر این فشار بیرون بیایند. نتیجه‌اش انتشار خبر جعلی امروز است. جالب است!

برگشتن و ساختن باشگاه تنها به اراده و درخواست عزیزانی مانند آقای خلیل‌زاده و مجیدی، بازیکنان و هواداران و حتی خود من بستگی ندارد، بلکه مالک رسمی باشگاه باید بخواهد تا اختیاراتش را واگذار کندد، تا بشود به باشگاه کمک کرد. در این مدت که به دلیل کرونا در منزل هستم، مشکلات باشگاه محبوب استقلال را پیش خودم آسیب‌شناسی کردم. متوجه شدم که یکی از دلایل این هست که بین استقلالی‌ها، کسانی هستند که از خدایشان هست باشگاه بدون حضور خودشان در مدیریت موفق نشود که منافع شخصی خودشان را دائمی کنند، اما در فضای عمومی حرف دیگری می‌زنند؛ یکی از روش شناختن آن‌ها از انتشار همین اخبار‌های جعلی است. این یعنی گل به خودی عمدی. باید منتظر اخبار جعلی دیگر از این افراد باشیم.

هر کدام از این خبرگزاری‌ها سندی دارد، لطفا منتشر کند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. حرف‌های ناگفته و اسناد زیادی دارم که به موقع به اطلاع مردم خواهم رساند، مطمئن هستم خیلی‌ها از انتشار آن‌ها وحشت دارند. باشد در موقع مناسب خدمت‌شان خواهم رسید. کت و شلوار پوشیدن و ژست گرفتن جلوی دوربین به چه قیمتی؟ عوام فریبی به چه قیمتی؟! یادتان باشد همیشه گفتم همه‌ی جامعه ایرانی بدون توجه به تعلق‌شان به رنگ خاصی برایم محترم هستند. همانطور که عاشق استقلال هستم، باشگاه پرسپولیس و هواداران‌اش هم برایم محترم‌اند. لطفا با احترام با هم حرف بزنیم، حتی اگر رقیب هم باشیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35181

ثبت نظر

-