عذرخواهی مورینیو برای بی‌توجهی به کرونا

  • کد خبر : 35179
  • 20 فروردین 1399 - 19:25
عذرخواهی مورینیو برای بی‌توجهی به کرونا

انتشار تصاویری از ژوزه مورینیو در حال تمرین دادن تعدادی از بازیکنانش در یک فضای سبز انتقاداتی را برای او به‌همراه داشت. فیلم‌هایی از مورینیو در حال تمرین دادن سه تن از بازیکنانش شامل رایان سسنیون، تانگوی اندومبله و داوینسون سانچس در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد آقای خاص به هشدار‌های امنیتی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در انگلیس از جمله حفظ فاصله حداقل دو متری با افراد دیگر توجه نکرده است. (اینجا بخوانید)

علاوه بر این شانه به شانه دویدن سانچس و اندومبله در آن محیط هم مزید بر علت شده است تا مورینیو و این سه شاگردش بیش از پیش مورد انتقاد قرار بگیرند.

نشریه میرر انگلیس به‌نقل از مورینیو نوشت: من می‌پذیرم که اقداماتم در راستای مقررات تعیین‌شده از سوی دولت نبود و اینکه ما موظف هستیم که تنها با اعضای خانواده خودمان در تماس باشیم. قبول دارم که نقش همه ما در مهار این ویروس حیاتی است و باید توصیه‌های دولت را برای حمایت از قهرمانان‌مان در سازمان ملی بهداشت رعایت کنیم تا جان افراد را به خطر نیندازیم.

طبق گزارش سان، ظاهراً مورینیو به مسئولان باشگاه تاتنهام گفته است قصد دارد به‌صورت ویژه و اختصاصی با اندومبله ــ بازیکنی که تابستان سال گذشته با قراردادی ۵۵میلیون‌پوندی به سفیدپوشان لندن پیوست ــ کار کند تا او را که نتوانسته نظر آقای خاص را از زمان ورودش به وایت‌هارت‌لین در ماه نوامبر جلب کند، برای از سر گرفته شدن مسابقات آماده کند.

اندومبله ۲۳ ساله در این فصل تنها ۱۲ بار در ترکیب اصلی تاتنهام در لیگ برتر به میدان رفت که تنها ۴ بار آنها زیر نظر مورینیو بوده است.

در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در انگلیس، پلیس این کشور چندین پارک را در لندن بسته است تا از تجمع مردم در آنجا در ایام قرنطینه جلوگیری کند. طبق مقررات، حضور بیش از دو فرد کنار یکدیگر تجمع محسوب می‌شود و آنها باید هرچه سریع‌تر متفرق شوند.

پیش از این هم تعدادی دیگر از چهره‌های برجسته لیگ برتر انگلیس از جمله میسون مانت، جک گریلیش و کایل واکر به‌خاطر نادیده گرفتن مقررات مربوط به مهار کرونا مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35179

ثبت نظر

-