روایت قالیباف از دریای محبت مردم چهارمحال و بختیاری

  • کد خبر : 351211
  • 19 دی 1399 - 8:10
روایت قالیباف از دریای محبت مردم چهارمحال و بختیاری

محمد باقر قالیباف ، رئیس مجلس درباره سفر استانی خود به شهرکرد در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در این دو روز، حقیقتاً شرمندۀ مهربانی، نجابت، لطف و بزرگواری مردم شریف و سرافراز استان چهارمحال و بختیاری شدم.

افسوس می‌خورم که به دلیل محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا فرصتی برای گفتگو و تجمع برنامه ریزی شدۀ مردم مهربان، ولایت مدار و دوست داشتنی استان چهارمحال و بختیاری فراهم نبود. ان‌شاء الله با پیگیری مصوبات این نظارت میدانی و پیگیری درخواست‌های مردمی بتوانیم بخشی از این شرمندگی را جبران کنیم.

از میزبانی مردم عزیز شهرکرد تشکر می‌کنم و امیدوارم مشکلات مردم در حوزه‌های انتخابیۀ شهرکرد، سامان و بن را با استفاده از ظرفیت‌های موجود پیگیری کنیم. شرمندۀ همۀ عزیزانی هستم که در جریان نظارت میدانی احیاناً به سختی افتاده‌اند و یا در سرما انتظار کشیده‌اند.

صمیمانه از مردم خونگرم و دوست‌داشتنی لردگان تشکر می‌کنم که حضور غافلگیرکنندۀ خود و لطف و محبتی که داشتند، برای ما در ادامۀ مسیری که در مجلس شروع کرده‌ایم دلگرمی بود؛ ما را بابت چند ساعت انتظاری که در سرما متحمل شدید حلال کنید. ان‌شاءالله بتوانیم با کار و پیگیری بخشی از الطاف شما را جبران کنیم.

در بروجن با کارگران شریف و زحمتکش و پرتلاش در سایت فولاد گفتگو کردم؛ عزیزانی که شبانه روز برای به دست آوردن لقمه‌ای نان حلال تلاش می‌کنند. ان‌شاءالله در تلاش خواهیم بود تا با تقویت ظرفیت‌های صنعتی در سراسر استان، استخدام دارای اولویت جوانان بااستعداد بومی را پیگیری کنیم. ان‌شاء‌الله فرصتی دیگر برای گفتگو با مردم عزیز و ولایت مدار این دیار فراهم شود.

در شهرستان اردل بر روند اجرایی بر پروژه‌ها نظیر تونل گورمیزه نظارت شد و در کوهرنگ، فرصتی کوتاه پیش آمد تا در خدمت مردم نجیب این شهرستان باشم. از تشریف فرمایی و محبت همۀ عزیزان در حوزۀ انتخابیۀ اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار صمیمانه متشکرم و امیدوارم با پیگیری دقیق مصوبات بخشی از الطاف شما را جبران کنیم.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=351211
-