غلامپور: کرونا از استقلال به دنیا سرایت کرد!

  • کد خبر : 35000
  • 20 فروردین 1399 - 16:20
غلامپور: کرونا از استقلال به دنیا سرایت کرد!

غلامپور: کرونا از استقلال به دنیا سرایت کرد!نیوز/ محمدرضا مدنی؛ بهزاد غلامپور با ما درباره شرایط این روز‌های استقلال، حضور مدیرعامل جدید و دور جدید تمرینات همکلام شد.

از فوت پدر علیرضا منصوریان مطلع هستید؟
بله! متأسفانه باخبر شدم و بلافاصله با او تماس گرفتم تا ناراحتی‌ام از این بابت را به او اعلام کنم. ما رفقای قدیمی و همبازی در تیم استقلال و تیم ملی بودیم که رفت‌وآمد خانوادگی هم داشتیم.

با توجه به شرایط فعلی در مراسم ترحیم و خاکسپاری شرکت می‎کنید؟
خیر واقعاً شرایط عجیب و سختی است که باعث می‌شود در مهم‌ترین لحظات که انسان دوست دارد در کنار رفیقش باشد باید او را غریبانه رها کند، چون حضور ما در مراسم تشییع و خاکسپاری ممکن است باعث انتقال ویروس کرونا شود. فقط برای علیرضای عزیز آرزوی صبر دارم و امیدوارم خداوند پدرش را بیامرزد.

تمرینات استقلال از این هفته به صورت آنلاین شروع می‌شود؟
بله طبق برنامه‌ای که فرهاد مجیدی داده تمرینات به صورت آنلاین و زیر نظر خود سرمربی انجام می‌شود.

از تمرینات دروازه‌بانان تیم خبر دارید؟
بله هم حسینی، هم پورحمیدی و هم انصاری تمریناتشان را به صورت انفرادی دنبال می‌کنند.

به نظر شما فصل نوزدهم برای استقلال بدتر از بقیه تیم‌ها نبود؟
بله در واقع کرونای اصلی را استقلال گرفت و از استقلال به بقیه دنیا سرایت کرد. مسائل مدیریتی از یک سو! رفتن استراماچونی از سوی دیگر! بدون مربی بودن تیم و پس از حضور فرهاد مجیدی هم کرونا موجب شد همه‌جوره به استقلال لطمه بخورد. تا می‌خواستیم اوج بگیریم یک اتفاق تازه می‌افتاد. دوباره تا می‌آمدیم موضوع قبلی را فراموش کرده و اوج بگیریم باز یک موضوع تازه مانع پیشرفت‌مان می‌شد. این وسط بیش از هر چیز در حد هواداران استقلال اجحاف شد، چون در تیمشان هم کرونا را دیدند و هم سونامی!

به اعتقاد شما تیم دنیا و کرونا در یک رقابت فوتبالی تا امروز چند- چند هستند؟
به نظرم من یعنی تیم دنیا ۵۰- صفر از تیم کرونا عقب است! این ویروس کل دنیا را فلج کرد.

از حضور مدیرعامل جدید حرفی نمی‌زنید؟
من نه آقای سعادتمند را می‌شناسم و نه با ایشان دیدار کرده‌ام. فقط امیدوارم بتوانند در استقلال به این همه مشکل سر و سامان داده و تا فاجعه‌ای جدید رخ نداده بدهی‌های قدیم و جدید را رفع و رجوع کنند. هواداران استقلال از این همه شکایت و مشکلات عاصی شده‌اند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35000

ثبت نظر

-