نیوز – پس از پایان اردوی تیم ملی بانوان در زاهدان؛ نارویی: اعتماد به وزنه‌برداری سیستان و بلوچستان ارزشمند است

  • کد خبر : 348411
  • 16 دی 1399 - 5:48
نیوز – پس از پایان اردوی تیم ملی بانوان در زاهدان؛ نارویی: اعتماد به وزنه‌برداری سیستان و بلوچستان ارزشمند است

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان کشورمان با حضور هشت وزنه‌بردار از دوم دی ماه در شهرستان زاهدان آغاز شده بود، روز گذشته رکوردگیری نهایی وزنه‌برداران حاضر در اردو انجام شد و در نهایت صبح امروز (سه‌شنبه ۱۶ دی ماه) به پایان ‌رسید.

در این باره محمد اسحاق نارویی در گفت‌وگو با خبرنگار نیوز در خصوص برگزاری اردوی تیم‌ ملی بانوان در زاهدان، اظهار داشت: با توجه به اعلام فدراسیون وزنه‌برداری نسبت به برگزاری اردوی تیم ملی بانوان، استان سیستان و بلوچستان میزبانی از این اردوها را قبول کرد. از علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و مریم منظمی نایب رئیس بانوان بابت اعتمادی که به هیأت وزنه‌برداری استان داشتند تا بتوانیم این اردو را در زاهدان برگزار کنیم، تشکر می‌کنم و این ارزشمند است.

وی افزود: الحمدالله زیر ساخت خوبی را به منظور تشکیل اردوی تیم ملی بانوان آماده کردیم که به همین منظور از ادهم کرد زابلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان سپاسگزارم. سعی کردیم تا فضای بسیار مناسبی در حد بضاعت وزنه‌برداری این استان را در شان ورزشکاران بانوی کشورمان مهیا کنیم تا بتوانند در این مجموعه با خاطر آسوده به تمرینات خودشان بپردازند. همچنین در ابتدای ورود ورزشکاران به شهر زاهدان، توسط یک پزشک‌ تست PCR به صورت رایگان از تمامی اعضای تیم ملی بانوان گرفته شد و پس از منفی شدن وارد اردو شدند.

رئیس هیأت وزنه‌برداری استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این استان یکی از دورترین نقاط کشور است، یادآور شد: از خانواده‌های ورزشکاران که این اعتماد را به این استان داشتند و فرزندان خودشان را راهی استان مهر، مهربانی و آفتاب کردند، ممنون هستم. خوابگاه ورزشکاران به صورت مجزا بود و برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شده بود و تمام امکانات رفاهی برای اعضای این تیم اندیشه شده بود. هیچ‌گونه ناهماهنگی در این اردو وجود نداشت و اگر تا حدودی کم و کاستی بود به خاطر تجربه اول ما برای میزبانی از اردوی تیم ملی بود که امیدوارم در اردوی بعدی بتوانیم جبران کنیم.

نارویی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله توانسته باشیم گامی را برای اعتلای وزنه‌برداری ایران برداشته باشیم تا بانوان وزنه‌برداری بتوانند در میادین مختلف ورزشی نظیر مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک به بهترین شکل دیده شوند و عملکرد بسیار درخشانی داشته باشند.

انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=348411

برچسب ها

ثبت نظر

-