پیتزا به کادر درمان و کمک نقدی ۱۹ هزار پوندی

  • کد خبر : 34787
  • 20 فروردین 1399 - 12:55
پیتزا به کادر درمان و کمک نقدی ۱۹ هزار پوندی

پیتزا به کادر درمان و کمک نقدی ۱۹ هزار پوندینیوز/ علیرضا روش؛ این روز‌ها فوتبالیست‌ها در انگلیس به چند دسته تقسیم شده‌اند. عده‌ای مخالف بخشش ۳۰ درصدی قرارداد خود شده‌اند و این کار را صحیح نمی‌دانند. نمونه اش کاپیتان‌های لیگ برتری که با تأسیس گروهی در واتساپ در حال مشورت با یکدیگر هستند. مانیفست آن‌ها این است که با بخشش قراردادشان چیزی نصیب بیماران کرونایی و کادر درمان نمی‌شود. در عوض مالکان ثروتمند باشگاه هستند که از این حرکت سود می‌برند. پیشنهاد تأسیس خیریه بازیکنان هم در همین گروه واتساپی مطرح شد تا کمک‌ها به طور مستقیم از طریق بازیکنان به بیماران کرونایی اختصاص یابد. این اتفاقات، اما هنوز نیفتاده و همه چیز در حد حرف است. دسته دیگر، اما بازیکنانی هستند که خودشان شخصاً به میدان آمده و با اختصاص دادن پول و جمع‌آوری کمک از مردم در این راه به سهم خود با کرونا مقابله می‌کنند. بعد از مارکوس رشفورد حالا دنی رز دیگر ملی‌پوش انگلیس هم برای کمک‌رسانی جلو آمده است تا شاید کمی جور کاپیتان‌های جزیره را بکشد.

کمک ۱۹ هزار پوندی
دنی رز که عضو باشگاه تاتنهام است و به طور قرضی در نیوکاسل توپ می‌زند، چند روز پیش با پرداخت ۱۹ هزار پوند از حقوقش، برای کمک به مبارزه با کرونا دست به کار شد. شاید این مبلغ آنچنان قابل توجه نباشد، اما برای بازیکنی که دستمزد نجومی دریافت نمی‌کند، کار بسیار بزرگ و قابل ستایشی است.

ارسال پیتزا به کادر درمان
اما کمک نقدی پایان کار دنی نبود. ملی‌پوش انگلیس بیش از صد پیتزا همراه با بسته‌های سیب‌زمینی را خریداری کرد و به بیمارستان دانشگاه میدل سیکس فرستاد. او یک روز وعده غذایی کادر درمان این بیمارستان را تأمین کرد تا نشان دهد علاوه بر بیماران، به فکر پرستاران و پزشکان نیز هست.

پیتزا به کادر درمان و کمک نقدی ۱۹ هزار پوندی

پیام ویدیویی دنی
دنی رز یک پیام ویدیویی هم ارسال کرد و گفت: «من فقط می‌خواستم برای همه کار‌هایی که شما انجام می‌دهید تشکر کنم. مهمتر اینکه شما خودتان را در ریسک قرار دادید. من می‌خواستم بگویم که شما قهرمان هستید.»

تشکر از دنی در توئیتر
حرکت خوب دنی باعث شد توئیتر رسمی بیمارستان هم در پیامی به تشکر از ستاره نیوکاسل بپردازد. با انتشار این پیام، کاربران زیادی در کامنت‌ها به تقدیر از کار ارزنده دنی پرداختند و او را ستایش کردند. گفتنی است دنی رز قبلاً در این بیمارستان پذیرش شده بود و به نوعی با این کار به ادای دین برای پرستاران پرداخت.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34787

ثبت نظر

-