تهران انتقام فرمانده خود را به بعد از تحلیف بایدن موکول کرده است

  • کد خبر : 347852
  • 15 دی 1399 - 14:25
تهران انتقام فرمانده خود را به بعد از تحلیف بایدن موکول کرده است

 یک رسانه صهیونیست به نقل از دو تن از روسای سابق سازمان جاسوسی این رژیم و یک مقام شورای امنیتی ادعا کرد ایران تاکنون نتوانسته انتقام مرگ سردار قاسم سلیمانی را بگیرد و تا زمان تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا اقدامی انجام نمی‌دهد.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست به نقل از شبتای شوویت، مدیر سابق موساد مدعی شد ترور محسن فخری زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای ایران در ماه نوامبر ضربه‌ای مضاعف علیه فعالیت نظامی ایران در خاورمیانه بوده است. این مقام صهیونیست گفت برخی رویکرد ترور را غیر مفید می‌دانند، زیرا یکی می‌رود و دیگری وارد میدان می‌شود و پا جای پای او می‌گذارد.

رئیس سابق موساد خاطرنشان کرد: صبر ایرانی‌ها (برای گرفتن انتقام سردار سلیمانی) پایان ناپذیر است. ما باید این را در نظر بگیریم که آن‌ها پاسخ خواهند داد. آن‌ها منتظر فرصتی برای حمله به یک هدف سطح بالا خواهند ماند.

دنی یاتوم، رئیس سابق موساد نیز گفت نیرو‌های سپاه قدس هنوز نتوانسته از ترور ژنرال سلیمانی التیام یابد. اما در انتظار فرصتی برای انتقام نشسته اند.

گیورا ایلند، رئیس سابق شورای امنیتی رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد ایران منتظر ادای سوگند ریاست جمهوری جو بایدن در کاخ سفید است و پس از آن برای گرفتن انتقام فرمانده خود اقدام می‌کند. این مقام امنیتی سابق رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد: آن‌ها تلافی را فراموش نخواهند کرد. شاید زمان آن‌ها همزمان با مذاکره با آمریکایی‌ها نباشد. زیرا احمقانه است که حمله‌ای [در طول مذاکرات] انجام دهند، فقط به این دلیل که فرصتی دارند. اما آن‌ها افراد بسیار زیرکی هستند، شما نمی‌توانید آن‌ها را دست کم بگیرید.

فرمانده سپاه قدس ایران در سوم ژانویه سال ۲۰۲۰ در حمله تروریستی پهپاد آمریکایی در فرودگاه بغداد هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=347852