انتقاد از مورینیو و تاتنهامی‌ها برای تمرین عمومی

  • کد خبر : 34619
  • 20 فروردین 1399 - 10:13
انتقاد از مورینیو و تاتنهامی‌ها برای تمرین عمومی

انتقاد از مورینیو و تاتنهامی‌ها برای تمرین عمومی
به گزارش نیوز، شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی همه لیگ‌های معتبر اروپایی شده و برگزاری رقابت‌های ورزشی در سراسر دنیا را با مشکل مواجه کرده است. در انگلیس هم بالا رفتن تعداد افراد مبتلا به کرونا، باعث شد تا دولت از مردم بخواهد در خانه بمانند، اما امروز ویدئویی منتشر شد که در آن بازیکنان تاتنهام زیر نظر مورینیو در حال انجام تمرینات بدنسازی هستند.

در این ویدئو که توسط رهگذران گرفته شده، تعدادی از بازیکنان تاتنهام از جمله داوینسون سانچس، رایان سسنیون و تانگی اندومبله دیده می‌شوند.

بازیکنان تاتنهام در حالی به طور گروهی در تمرین بودند که براساس قوانین وضع شده توسط دولت بریتانیا، افراد تنها یک بار در روز و به طور انفرادی یا با افرادی که با آن‌ها همخانه هستند، می‌توانند تمرین کنند.

انتشار این ویدئو، واکنش باشگاه تاتنهام را هم به همراه داشت. یکی از سخنگویان باشگاه به خبرنگاران گفت: به همه بازیکنان ما یادآوری شد که باید به فاصله‌گیری اجتماعی در هنگام تمرین احترام بگذارند. ما روی این مسئله باز هم تاکید خواهیم کرد.

این اولین بار نیست که چهره‌های فوتبالی لیگ برتر، با نقض قوانین مربوط به قرنطینه و فاصله‌گیری اجتماعی، جنجال ساز می‌شوند. پیش از این جک گریلیش، ستاره استون ویلا و کایل واکر، مدافع ملی پوش منچسترسیتی، با نقض این قوانین، با انتقاد‌های زیادی روبرو شدند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34619

ثبت نظر

-