روزنوشت| موش را گرفتیم، شتر را بکشیم

  • کد خبر : 34607
  • 20 فروردین 1399 - 10:01
روزنوشت| موش را گرفتیم، شتر را بکشیم

نیوز/ اردشیر لارودی؛ آرى، جناب نمام و سخن‌چین فوتبال ما که مثل هر موشى دو گوش دارد، کارى از پیش نبرد! سفره کم‌دامنه دخالت‌هاى نابجاى شیخ سلمان بحرینى، زود جمع شد و تند، ورچیده گشت! هیچ‌کس اینجا، نه از شیخ سلمان حساب مى‌برد و نه از دنباله‌هایش! به AFC چه مربوط که دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران که هست و که باید باشد! به اذناب و دُم و دنباله‌هاى شیخک بحرینى اصلاً ربطى ندارد که فدراسیون‌هاى عضو کنفدراسیون آسیا، چه سیاستى دارند و از اختیارات خود چگونه استفاده مى‌کنند! هیچ تقلب و اندکى هم تقلیب از سوى کارنابلدان ما در کار نبود، بلکه تهمتى بود که باید سخت با آن مقابله مى‌شد که شد!

شتر واقعى را نحر کنیم
گفتیم شتر را کشتند و دقیق گفتیم که در این فقره، شترى در کار نبود. موشى بود که نه از کوه، بلکه از تپه‌اى یا تل خاکى، زاییده شده است و باید این جانور موذى را هم با تله موش مى‌گرفتیم که گرفتیم! ولى حالا باید رفت سر خواباندن شتر اصلى و نحر جناب شتر و کشتن او که قادر است مشکل‌آفرین باشد!
باید رفت «بیخ» اشتباه‌کارى‌ها و غلط‌کارى‌هاى انتخابات فوتبال را درآورد و ریشه‌کن کرد، این رسم بد و بدعت ناجور را!

بحث دنباله‌دار
باید از حق انتخابى که داریم و براى داشتنش، سال‌هاى سال مبارزه کرده‌ایم، خوب و درست استفاده کرد! نباید از دل انتخابات فوتبال، اشخاصى فاقد شخصیت درجه اول و حتى درجه دوم و سوم، خارج شوند! نباید حق رأى، در اختیار کسانى باشد که نه شخصیت حقیقى چنین مهمى را دارند و نه شخصیت حقوقى اش را! نباید از دل انتخابات ما، موشى که گوش دارد و سخن مى‌برد و حرف مى‌آورد، خارج شود!
انتخابات فوتبال- فدراسیون فوتبال على‌الخصوص- جاى سلیقه‌هاى عالى و کاردان‌هاى «آلى» است! حق رأى، محترم است، هدرش نباید داد!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34607

ثبت نظر

-