کشف ۱۸ تلفن همراه و اسلحه شکاری از مخفیگاه متهم پرونده گوشی قاپی در مشهد

  • کد خبر : 34560
  • 20 فروردین 1399 - 9:18
کشف ۱۸ تلفن همراه و اسلحه شکاری از مخفیگاه متهم پرونده گوشی قاپی در مشهد

به گزارش نیوز ، فرمانده انتظامی مشهد با اعلام این خبر گفت:در پی گزارش گوشی قاپی های سریالی در محدوده بلوار طبرسی مشهد به فوریت های پلیسی ۱۱۰ دستورات لازم برای پی گیری سریع پرونده صادر شد. سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود:تیم های تجسس کلانتری شهید آستانه پرست مشهد در پی گیری علمی این پرونده به سرنخ هایی دست یافتند که خط سیر فرار عامل اصلی این سرقت ها از بلوارطبرسی تاکوچه ای بن بست در محدوده خیابان شیخ صدوق را نمایان می ساخت.

سرهنگ صارمی گفت:ماموران انتظامی پس از کنترل و مراقبت های پوششی با هماهنگی «قاضی دلخوش» در دادسرای ثامن مشهد وارد عمل شده و پس از شناسایی خانه متهم در کوچه بن بست ،محل مذکور را به طور ضربتی بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی مشهد خاطر نشان کرد:در بازرسی از مخفیگاه متهم که بنابر تحقیقات نامحسوس پلیسی در ساعات پایانی شب افرادی به آن تردد داشتند متهم ۳۰ساله دستگیر شد.

وی گفت: در این عملیات موتورسیکلت مشکی رنگ گه در سرقت ها مورد استفاده متهم قرار می گرفت و ۱۸دستگاه گوشی تلفن همراه ،یک قبضه اسلحه شکاری بدون سریال به همراه مقادیری مواد مشکوک به مخدر کشف شد.

سرهنگ صارمی ساداتی در پایان با اعلام این مطلب که تحقیقات از متهم پرونده ادامه دارد گفت:پلیس مشهد در این ایام با آ مادگی کامل مسئولیت برقراری نظم و امنیت شهروندان را همچون همیشه بر عهده دارد و انتظار داریم مردم عزیز ضمن توجه به هشدارهای بهداشتی و توجه به ضرورت ماندن در خانه ،هنگام استفاده از گوشی تلفن همراه خود در خیابان ها به توصیه های پلیسی مراقبتی و بازدارنده از سرقت های خیابانی توجه بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34560

ثبت نظر

-