رسم عجیب جن‌گیری در الجزایر به مرگ کودک دوساله منجر شد

  • کد خبر : 343381
  • 10 دی 1399 - 10:53
رسم عجیب جن‌گیری در الجزایر به مرگ کودک دوساله منجر شد

جن گیری در الجزایر که به مرگ کودک منجر شد:

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، جن‌گیری در الجزایر یک اتفاق عجیب و غریب با سرانجام تراژدیک به پایان رسید و در آن کودکی که کمتر از دو سال داشت به دلیل جن گیری  وخرافات جان خود را از دست داد. کودک به این بهانه که جن‌ها را از بدن او دور کنند با گاز گرفتن و ضرب و شتم از سوی پدر و مادر در معرض سخت‌ترین روش‌های شکنجه قرار گرفت.

 جن‌گیری در الجزایر

اظهارات مادر کودک:

مادر این کودک که در پایتخت الجزایر زندگی می‌کند، ادعا کرد که از زمان ازدواج خود در سال ۲۰۱۳ به بیماری روحی «لمس کردن» مبتلا شده و او به دنیای جادو و خرافات برای رهایی از این حس خود پناه برده است. رمال‌ها به او اطمینان دادند که نوزادش لباس جن پوشیده است و ضرب و شتم را راهی برای از بین بردن آن از بدن ضعیف کودک توصیف کردند.
پدر و مادر مجرم و خرافی کودک را در یک سطل پلاستیکی قرار دادند تا بدون توقف به سر او ضربه بزنند سپس او را در آب سرد قرار دادند که خون از گوش او خارج شد و منجر به خونریزی داخلی جمجمه و مغز نوزاد شد. این کودک مظلوم سرانجام در بیمارستانی در پایتخت الجزایر جان باخت.

علت مرگ کودک از نظر کالبد شکافی:

گزارش کالبد شکافی در بیمارستان نشان داد که علت مرگ کودک خونریزی شدید است که در نتیجه رفتار خشونت آمیز و ضربه زدن به سر نوزاد ایجاد شده است.
پدر این کودک دو ساله به اداره پلیس مراجعه و اعتراف کرد که همسرش ۲۷ ماه قبل از حادثه مانع دیدار او با کودک شده بود و برای رهایی از شر افکار و توهمات خرافی خود کودک را به قتل رساند. این پدر در اظهارات خود عنوان کرد: “پس از این اتفاقات من نیز او را به قتل رساندم. او کودک و مرا به خانه‌ای خالی برد تا آداب و رسوم خرافی خود را اجرا کند و نشان دهد که کودک جنی شده است و وقتی خون از گوش کودک راه افتاده آن را نشانه خروج جن عنوان کرد و به ضرب و شتم خود ادامه داد.”
او می‌گوید که کودک را از دست او نجات داده و به خانه برده است، اما وقتی حال جسمی کودک خراب شده و به بیمارستان مراجعه می‌کند که دیگر دیر بوده است.
دادگاه الجزایر این مرد را به علت جنایتی که در آن مشارکت داشته و قتلی که مرتکب شده به حبس ابد محکوم کرد.

 

مرگ وحشتناک یک کروکدیل به خاطر خرافاتی بودن ساکنان روستا

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=343381