صیادمنش: رؤیای من بازی زیر نظر پپ است

  • کد خبر : 34315
  • 20 فروردین 1399 - 4:01
صیادمنش: رؤیای من بازی زیر نظر پپ است

صیادمنش: ویلموتس گفت هر تیمی بروم تو را می‌خرمنیوز/ امید یوسفیان؛ خیلی از هواداران استقلال هنوز هم ناراحت جدایی اللهیار صیادمنش هستند. مهاجم خوش‌آتیه مازنی که در جام جهانی نوجوانان درخشید و بعد از تنها یک سال حضور در استقلال مورد توجه تیم‌های اروپایی قرار گرفت و لژیونر شد. صیادمنش که در تیم فنرباغچه ترکیه حضور دارد با وجود تعطیلی لیگ ترکیه به دلیل ویروس کرونا دوران قرنطینه را در آن کشور می‌گذراند. با اللهیار در خصوص مسائل مختلف گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

اللهیار دوران قرنطینه چطور می‌گذرد؟
خب واقعاً سخت است. فوتبال همه زندگی ماست و بدون آن انگار یک چیزی در زندگی کم داریم ولی چاره‌ای نیست. این ویروس همه دنیا را درگیر خود کرده و زندگی مردم تحت تأثیر کرونا قرار گرفته است. فوتبال هم مثل سایر حرفه‌ها تعطیل شده و ما مجبوریم با این شرایط سخت کنار بیاییم. امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس شوم خلاص شویم و زندگی به شرایط عادی برگردد.

سال ٩٨ برای تو چطور بود؟
در مجموع سال بدی نبود. من بعد از یک فصل بازی در لیگ برتر ایران توانستم لژیونر شوم. در کنار آن برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم و در اولین بازی توانستم نخستین گلم را بزنم که فوق العاده بود. البته در کنار این‌ها نتوانستیم به همراه تیم امید راهی المپیک شویم که اتفاق بسیار تلخی بود. امیدوارم در سال جدید اتفاقات خوبی برای من و البته همه مردم کشورم رخ دهد.

انتظار اینکه در فنرباغچه فرصت زیادی به تو نرسد را داشتی؟
بله قطعاً همین‌طور است. بازی در فوتبال اروپا قابل مقایسه با فوتبال ایران نیست و من می‌دانستم باید چند برابر بیشتر تلاش کنم تا جایگاه خوبی در تیم پیدا کنم و خب طبیعی است به من فرصت زیادی نرسد ولی قطعاً در آینده شرایط تغییر می‌کند و من می‌توانم در فوتبال اروپا بیشتر خودم را نشان دهم.

در این مدت توانستی خودت را با شرایط زندگی در ترکیه وفق دهی؟
خب روز‌های اول کمی سخت بود ولی کم‌کم اوضاع بهتر شد و من توانستم در اینجا جا بیفتم.

خیلی از هواداران استقلال هنوز هم به خاطر جدایی تو ناراحت هستند.
آن‌ها همیشه به من لطف دارند و مرا مورد محبت خودشان قرار می‌دهند. شاید باورتان نشود ولی هنوز هم کلی پیام می‌دهند و در مورد جدایی‌ام سؤال می‌پرسند ولی به هر حال قسمت این بود که به فوتبال اروپا بیایم و امیدوارم نماینده خوبی برای استقلال و فوتبال ایران باشم و آرزوی موفقیت برای استقلال در ادامه راه دارم.

ویلموتس علاقه زیادی به تو داشت؛ در مورد جدایی او چه نظری داری؟
بله ویلموتس بازی‌ام را خیلی دوست داشت و به من می‌گفت استعداد فوق العاده‌ای داری و قطعاً در آینده می‌توانی بهترین مهاجم آسیا شوی. او حتی یک بار به من گفت سرمربی هر تیمی در فوتبال اروپا شوم تو را می‌خرم. به هرحال او هم برای ما زحمت کشید و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

فکر می‌کنی با حضور اسکوچیچ باز هم به تیم ملی دعوت شوی؟
به طور حتم تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم ولی قطعاً حرف آخر را سرمربی تیم ملی خواهد زد و من به آن احترام می‌گذارم.

به عنوان سؤال آخر؛ سقف آرزو‌های تو چیست؟
خب خیلی دوست دارم به همراه تیم ملی در جام جهانی حاضر باشم. ضمن اینکه بازی در لیگ برتر انگلیس را خیلی دوست دارم و طرفدار سرسخت منچسترسیتی و گواردیولا هستم. در واقع رؤیای من بازی زیر نظر پپ است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34315

ثبت نظر

-