نگاهی به مطبوعات اسپانیا| آزمون بارسایی‌ها بدون مسی/ میلیک؛ گزینه اصلی اتلتیکو

  • کد خبر : 342237
  • 09 دی 1399 - 11:19
نگاهی به مطبوعات اسپانیا| آزمون بارسایی‌ها بدون مسی/ میلیک؛ گزینه اصلی اتلتیکو

به گزارش نیوز، مطبوعات اسپانیا در روز سه‌شنبه ۹ دی – ۲۹ دسامبر در خصوص مهمترین مسائل فوتبال در این کشور صحبت کردند.

امشب بارسلونا در چارچوب هفته شانزدهم لالیگا پس از ۴ روز تعطیلی میزبان ایبار است. در این مسابقه به صلاحدید کومان، مسی حضور ندارد. (صحبت‌های کومان در خصوص این جدال را در اینجا بخوانید)

روز گذشته نیز رسانه‌های اسپانیایی از وداع دیگو کاستا با اتلتیکوخبر دادند و مدعی شدند که ستاره اسپانیایی زمستان و تا چند روز آینده، تیم مادرید را ترک خواهد کرد.

بررسی روزنامه‌های روز گذشته اسپانیا را در اینجا بخوانید.

مارکا چاپ مادرید به موضوع رفتن دیگو کاستا از اتلتیکوپرداخت و با تیتر «میلیک؛ جانشین احتمالی» از خرید بازیکن ناپولی صحبت کرد. روز گذشته رسانه‌های ایتالیایی نیز در خصوص رفتن میلیک به مادرید صحبت کردند و به نظر می‌رسد با رفتن کاستا، این انتقال رخ خواهد داد.

دیگو کاستا به دلیلی شخصی قصد دارد در ابتدای سال ۲۰۲۱ و چند روز آینده، اتلتیکومادرید را ترک کند.

آ.اس چاپ مادرید از آینده ایسکو صحبت کرد و سویا را مقصد بعدی ستاره زیدان دانست. (شرح کامل ماجرا را در اینجا بخوانید)

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا درباره بازی امشب مقابل ایبار صحبت کرد و با تیتر «بدون مسی؛ با دمبله» به استقبال این مسابقه رفت.

دمبله پس از مصدومیت دوباره به ترکیب بارسلونا بازگشته و در لیست مسابقه امشب حضور خواهد داشت. البته بعید به نظر می‌رسد که از ابتدا در میدان قرار گیرد و باید دید تصمیم کومان برای چینش ترکیب در این جدال چیست.

اسپورت چاپ بارسلونا نیز با تیتر «راه را ادامه دهید» از لزوم اثرگذاری کوتینیو و گریژمان صحبت کرد و آنان را گزینه‌ اصلی درخشش در مسابقه دانست.

بارسلونا ۱۲ سال است که آخرین بازی سال خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و باید دید می‌تواند این آمار مثبت را ادامه دهد.

تیتر روزنامه‌های بارسایی البته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای هندبال نیز اشاره داشت که امروز قرار است هندبال بارسلونا مقابل پاریس قرار گیرد.

انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=342237

برچسب ها

ثبت نظر

-