کاسیاس: دوست دارم به رئال برگردم

  • کد خبر : 33981
  • 19 فروردین 1399 - 21:13
کاسیاس: دوست دارم به رئال برگردم

کاسیاس: دوست دارم به رئال برگردم

به گزارش نیوز، ایکر کاسیاس که روز‌های قرنطینه خود را در پرتغال به سر می‌برد در یک مصاحبه درباره موضوعات مختلفی همچون بازگشت به رئال مادرید، کیلیان ام‌باپه و آینده‌اش صحبت کرد. دروازه‌بان اسپانیایی گفت: دوست دارم یک روز به رئال مادرید برگردم. آن جا را خانه خود می‌دانم با وجود این که پنج سال است که دیگر در آن باشگاه نیستم. ۲۶ سال در مادرید بودم و به همین خاطر مشتاق بازگشت هستم.

دروازه‌بان فصل گذشته پورتو که قرار است به عنوان نامزد فدراسیون فوتبال اسپانیا در انتخابات شرکت کند درباره سرنوشت این فصل لالیگا اظهار کرد: هرگونه تصمیمی می‌تواند سختگیرانه باشد. من هوادار انجام بازی‌ها در یک سال هستم. تا جایی که ممکن باشد با توجه به بحران کرونا بازی‌ها به تعویق بیفتد. حتی تا سپتامبر می‌توان صبر کرد تا شرایط ۱۰۰ درصد شود و دیگر ویروسی وجود نداشته باشد. نباید زندگی دیگران به خطر بیفتد. این مشکل واقعا جدی است. مانند آمریکای جنوبی یا رقابت‌های آمریکا که فینال کوپا لیبرتادورس در اواخر نوامبر یا در دسامبر برگزار می‌شود. می‌توان در چنین ماه‌هایی بازی‌های باقی مانده را انجام داد.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی اسپانیا در مورد امضای قرارداد رئال مادرید با ام‌باپه گفت: او بازیکن فوق العاده‌ای است. همه از توانایی‌هایش آگاه هستند. ترکیب وینیسیوس و ام‌باپه در کنار هم در رئال مادرید عالی خواهد بود.

کاسیاس در رابطه با انتخاب دروازه‌بان اصلی تیم ملی اسپانیا برای یورو ۲۰۲۱ اظهار کرد: خیلی سخت به توان گفت که چه کسی در بهترین فرم است. عملکرد دروازه‌بان‌ها لحظه‌ای است. یک مثال می‌زنم. تیبو کورتوا در شروع فصل با انتقاد‌های زیادی روبرو شد که مورد انتظار عمل نکرده است. با این حال تا پیش از توقف لالیگا یکی از دروازه‌بان‌های برجسته بود.

دروازه‌بان پیشین رئال مادرید به وینیسیوس اشاره کرد و گفت: او را دوست دارم. او آرام‌تر خواهد شد و خواهد توانست از سرعت و توانایی دریبل زنی‌اش به بهترین شکل استفاده کند. همچنین در ضربات آخر بهتر عمل خواهد کرد. او بازیکن بزرگی خواهد شد.

کاسیاس در پایان اظهار کرد: خودم را به عنوان یک مربی نمی‌بینم. دستیار بودن بهتر است. دوست ندارم سرمربی شوم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=33981

ثبت نظر

-