بدهی‌ها مثل بختک روی استقلال افتاده است

  • کد خبر : 33931
  • 19 فروردین 1399 - 20:02
بدهی‌ها مثل بختک روی استقلال افتاده است

بدهی‌ها مثل بختک روی استقلال افتاده استبه گزارش نیوز، علی موسوی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره تغییرات جدید آبی‌پوشان پایتخت و انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم. ما شنیدیم که آقای سعادتمند مدیر خوبی بوده است اما اگر بخواهد بشیند و منتظر کمک‌های مالی از طرف بالا باشد، مثل بقیه مدیرها می‌شود که در این چند سال اخیر حضور داشتند و منتظر رسیدن پول از وزرات ورزش بوده‌اند.

او ادامه داد: وقتی پول به باشگاه نرسد، همه برنامه ها بهم می‌ریزد. نه اردویی برگزار می‌شود و نه بازیکنی می‌توان گرفت. آقای سعادتمند اگر می‌خواهد روی پول وزارت تکیه کند عواقب مدیرعامل پیشین گریبانگیرش خواهد بود و باید به دنبال منابع مالی باشد بدهی‌های باشگاه را به موقع پرداخت کند تا مسائل روحی و روانی باشگاه بهم نخورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: رویکرد باشگاه باید طوری باشد که بتواند در اسرع وقت بدهی‌ها را صاف کند. در این مساله تاثیر روحی روانی روی تیم بسیار مشاهده می‌شود. پشت گوش انداختن این مساله برای باشگاه عواقب دارد. به نظر من اولین کاری که باید انجام شود این است که مبلغی را جدا کنند و بدهی‌ها را ریشه کن کنند چون بدهی‌ها مثل بختک روی استقلال افتاده است و باید هر چه سریع‌تر برطرف شود.

موسوی درباره اختلافاتی که میان فرهاد مجیدی و کادر مدیریتی جدید باشگاه استقلال وجود دارد خاطرنشان کرد: هنوز نه به بار است نه به دار است. نمی‌دانم این اختلافات از کجا پیش نیامده است. هنوز اتفاقی نیفتاده است که بخواهد اختلافی پیش بیاید. او شاید با کادر قبلی راحت‌تر بوده و قول‌هایی داده شده بود که مجیدی روی آن‌ها حساب کرده بود. اما با وجود این کادر مدیریتی جدید فرهاد به عنوان مربی باید حرفه‌ای عمل کند و باید ببیند که برنامه باشگاه چیست و تابع آن برنامه باشد و کار خودش را انجام دهد. چون اگر فرهاد وارد این مسائل بشود، بازیکنان به خوشان اجازه می‌دهند در این رابطه به خودشان اجازه دخالت دهند.

او تاکید کرد: وقتی مدیریت ضعیف باشد، همه به خودشان اجازه می‌دهند از قول خودشان حرف بزنند اما اگر مدیریت باقدرت جلو برود، کسی به خودش اجازه نمی‌دهد که درباره مدیریت حرفی بزند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: باید مدیرعامل جدید استقلال پول داشته باشد تا مشکلات را برطرف کند که منابع مالی را وارد باشگاه کند. همه باید به باشگاه کمک کنند. از مدیریت تا بازیکنان و کادر فنی همه باید دست به دست هم بدهند تا استقلال از این بحران بیرون بیاید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=33931

ثبت نظر

-