پرداخت ۱۷ هزار دلاری پسر بچه برای بازی سونیک!

  • کد خبر : 338042
  • 06 دی 1399 - 13:54
پرداخت ۱۷ هزار دلاری پسر بچه برای بازی سونیک!

به گزارش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، مادر جورج که با قرنطینه شدن ایالت کانکتیکت آمریکا از خانه دور کاری می‌کرد، متوجه نشده بود که پسرش برای خرید افزونه‌هایی که باعث برتری او در بازی‌های اینترنتی و بازی سونیک می‌شود، پول خرج می‌کند.

این مادر دریافت که جورج پس از دریافت نوتیفیکیشن از اپل و پی پال مبالغ هنگفتی را صرف این بازی‌ها می‌کند. او در ابتدا فکر می‌کرده است که کم شدن مبلغ هنگفتی از حساب بانکی‌اش، یک مشکل یا کلاهبرداری است، اما مسئولان خدمات مالی به او از قانونی بودن این برداشت‌ها اطمینان داده اند.

 

بازی سونیک

 

بازی سونیک و ضرر مالی

این مادر پس از اینکه متوجه شد مبلغ ۱۶۲۹۳ دلار از حسابش کم شده است اعلام کلاهبرداری کرد، اما از طریق سیستم عامل‌های پرداخت به او اطلاع داده شد که بیشتر مبلغ برای خرید بازی سونیک (Sonic) بوده است.

این مادر اعلام کرد که اکنون به دلیل آنچه اتفاق افتاده دچار یک بحران مالی شده است و به نوبه‌ای خود را مسئول آنچه اتفاق افتاده است می‌داند، زیرا را به تنظیمات امنیتی نظارت بر حساب‌های خود اعتماد نکرد. البته او شرکت‌های بازی را نیز مسئول دانست و گفت که پسر من کوچک است و نمی‌فهمد که این پول واقعی است او فکر کرد که در دنیایی که برای او واقعی نبود یک بازی انیمیشنی بازی می‌کند، پس چرا بازی‌ها پول بچه‌ها را می‌پذیرند؟ آن‌ها باید برای آن راه حلی پیدا کنند.

>>> خبر مرتبط:

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=338042