اخراج عجیب سرمربی صربستانی امارات

  • کد خبر : 33408
  • 18 فروردین 1399 - 17:48
اخراج عجیب سرمربی صربستانی امارات

به گزارش نیوز، ایوان یووانوویچ سرمربی صرب تیم ملی امارات در یکی از عجیب‌ترین اتفاقات دنیای فوتبال بدون این که حتی یک روز روی نیمکت رهبری بنشیند از سمت خود بنیوزر شد.
در بیانیه‌ای که اتحادیه فوتبال امارات منتشر کرد آمده است از ایوان یووانوویچ و دستیارانش که دوره‌ای کوتاه با این فدراسیون به عنوان کادر فنی تیم ملی همکاری کردند تشکر می‌شود و برای آن‌ها در ادامه راه آرزوی موفقیت داریم».
به نوشته رسانه‌های اماراتی این تصمیم به توصیه کمیته تیم‌های ملی و امور فنی به سرپرستی یوسف سهلوی نایب رئیس فدراسیون اتخاذ شده است تا به این ترتیب ایوانوویچ که تحت تاثیر شیوع کروناویروس تمامی برنامه هایش برای اماده سازی امارات کنسل شده بود بیشتر از این هزینه در پی نداشته باشد.

ایوان یووانوویچ چندماه پیش با قراردادی شش ماهه به ارزش تقریبی ۱.۲ میلیون دلار هدایت امارات بحران زده در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا را در دست گرفت بلکه این تیم را از مهلکه‌ای که در آن قرار گرفته بود، نجات بدهد، اما کروناویروس و لغو بازی‌ها این اجازه را به او نداد تا تنها مربی باشد که بعد از چهارماه با دریافت کامل حق و حقوق خود بدون یک جلسه تمرینی و بازی رسمی یا تدارکاتی از سمتش بنیوزر شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=33408

ثبت نظر

-