آخرین وضعیت اوراق تسهیلات مسکن

  • کد خبر : 33341
  • 18 فروردین 1399 - 15:11
به گزارش نیوز،

بررسی‌ها نشان می‌دهد متوسط قیمت هر برگ اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تاریخ ۱۸ فروردین ۹۹ حدود ۴۷ هزار و ۸۰۰ تومان است در شرایطی که ارزش کل معاملات انجام شده تا این لحظه ۹۷۷ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۹۱ ریال و حجم کل معاملات انجام شده ۲,۰۴۴ به ثبت رسیده است.

اخبار اقتصادی– گران‌ترین اوراق تسهیلات مسکن مربوط به تسه (۹۸۰۴۱) امتیاز تسهیلات مسکن تیر ۹۸ است که قیمت حدودی آن ۵۱ هزار و ۶۰۰ تومان بوده که نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت همراه بوده است.

پر معامله‌ترین نماد معاملاتی نیزمربوط به اوراق تسهیلات مسکن (۹۷۰۳) امتیاز تسهیلات مسکن خرداد ۹۷ با قیمت حدودی ۴۸ هزار و ۴۰۰ تومان بوده است.

به نظر می‌رسد با فعالیت دوباره بانک‌ها و افزایش تقاضا برای خرید مسکن قیمت اوراق تسهیلات مسکن نیز روند صعودی پیدا کند.

در حال حاضر تعداد برگه‌های لازم برای دریافت سقف وام ترکیبی مسکن در تهران شامل وام ۲۰۰ میلیون تومانی خرید و وام ۴۰ میلیون تومانی جعاله، ۴۸۰ برگه و برای وام ترکیبی فردی مسکن (۱۴۰ میلیون تومان) ۲۸۰ برگه است که با در نظر گرفتن میانگین قیمتی هر برگه، ۴۸ هزار تومان، برای وام زوجین حدود ۲۳ میلیون تومان باید پرداخت شود.

قیمت اوراق مسکن در اسفند ۹۸ 

گفتنی است در اسفند ماه سال ۹۸ با افزایش تقاضا برای دریافت تسهیلات مسکن، قیمت اوراق تسهیلات مسکن به حدود ۶۰ هزار تومان رسید که باتوجه به این قیمت برای خرید اوراق باید حدود ۲۸ میلیون تومان پرداخت می‌شد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=33341

ثبت نظر

-