رونی: آن حرکت رونالدو را نمی‌توانستم باور کنم

  • کد خبر : 33058
  • 17 فروردین 1399 - 22:15
رونی: آن حرکت رونالدو را نمی‌توانستم باور کنم

رونی: آن حرکت رونالدو را نمی‌توانستم باور کنم

به گزارش نیوز، در دیدار پرتغال مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۰۶، وین رونی بعد از ضربه زدن به رونالدو از زمین اخراج شد و این اتفاق یکی از دلایل اصلی حذف سه شیر‌ها لقب گرفت. حالا وین رونی در ستونی در نشریه تایمز در مورد آن واقعه و رابطه اش در ادامه مسیر با رونالدو مطلب کوتاهی نوشته است.

وین رونی نوشت: می دانستم کارت قرمز می‌گیرم و به رختکن بازگشته و ادامه بازی را در یک تلویزیون کوچک تماشا می‌کردم، با خودم فکر می‌کردم اگر پیروز شویم که من در دیدار نیمه نهایی و فینال محروم خواهم بود و اگر ببازیم نیز که تقصیر من است.

این بدترین و عجیب‌ترین احساسی بود که در فوتبال داشتم. وقتی رونالدو دوید تا از الیزوندو بخواهد مرا اخراج کند، من او را هل دادم. در آن لحظه نمی‌توانستم باور کنم که او چه کاری انجام داده است. اما حضور در رختکن به من فرصت داد تا آرام شده و فکر کنم.

رونی: آن حرکت رونالدو را نمی‌توانستم باور کنم

من خودم را جای رونالدو قرار دادم. آیا من نیز همین کار را می‌کردم؟ شاید. آیا من برای اطمینان از تصمیم داور مبنی بر اخراج بازیکن حریف نزدیک صورت او می‌رفتم؟ اگر او شایسته دریافت کارت قرمز بود، این به ما برای پیروز شدن کمک می‌کرد، پس بله، بدون تردید. من فردا این کار را می‌کنم. با خودم فکر کردم در واقع من نیز در نیمه اول با شبیه سازی تلاش کردم کاری کنم رونالدو کارت زرد بگیرد. چشمک رونالدو؟ من به هیچ وجه هیچ چیزی ندیدم؛ بنابراین آرام شدم. پس از بازی در تونل به سمت رونالدو رفتم. احساس کردم صحبت کردن با او در شرایطی که اتفاق تازه رخ داده و انجام این کار به صورت مستقیم، مهم است. او نگاهی به من کرد که انگار منظورش ابراز تاسف بود، اما در آن لحظه فکرم را معطوف یونایتد کردم. به رونالدو گفتم من هیچ مشکلی با تو ندارم. از مسابقات و موفقیت لذت ببرید. تو را چند هفته دیگر می‌بینم و بیا تلاش کنیم قهرمان لیگ برتر شویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=33058

ثبت نظر

-