آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از امروز

  • کد خبر : 330415
  • 01 دی 1399 - 8:52
آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از امروز

دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ – ۰۸:۳۸

دانشجویان

تهران (پانا) – نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی ورودی نیمسال دوم ۹۹ از امروز دوشنبه اول دی ماه آغاز می شود.

تاریخ ثبت نام در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز دوشنبه اول دی ماه آغاز می شود و تا شنبه ۶ دی ماه ادامه دارد.

بر این اساس دانشجویان متقاضی ثبت نام لازم است ابتدا در دانشگاه مبدأ، ثبت نام کرده و پس از دریافت شماره دانشجویی به سامانه نقل و انتقال مراجعه کنند.

بررسی درخواست های متقاضیان فرایندی زمانبر است و لازم است دانشجویان تا اعلام قطعی نتایج بررسی ها، بر اساس مقررات دانشگاه مبدأ خود، به تحصیل خود (مجازی یا حضوری) مشغول باشند.نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، از طریق پیامک به دانشجو و از طریق سامانه مربوطه به دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود.

در هیچکدام از مراحل نقل و انتقال دانشجویان، نه تنها نیاز به مراجعه حضوری به ستاد مرکزی وزارت بهداشت و دانشگاه وجود ندارد، بلکه توصیه می شود با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید ۱۹، صرفا از طریق پیامک و سامانه منتظر اعلان نتیجه بمانند. بر این اساس«سامانه ارتباط نزدیک» اداره کل امور شاهد و ایثارگر پاسخگوی دانشجویان است.

دانشجویان می توانند در بازه زمانی تعیین شده به سامانه http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir وارد شوند و ثبت نام صرفا از طریق سامانه خواهد بود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=330415

برچسب ها

ثبت نظر

-