یوونتوسی‌ها نمی‌خواستند زیدان رئالی شود!

  • کد خبر : 32894
  • 17 فروردین 1399 - 12:59
یوونتوسی‌ها نمی‌خواستند زیدان رئالی شود!

به گزارش نیوز، لوچانو موجی رئیس سابق باشگاه یوونتوس، به خاطر جنجال‌هایی که در دوران ریاستش در این باشگاه رخ داد به اندازه کافی برای فوتبال دوستان شناخته شده است. او با اینکه اکنون دیگر به صورت رسمی فعالیتی در حوزه فوتبال ندارد، اما ارتباطش را با اهالی این رشته قطع نکرده و هراز چند گاهی با اظهارنظرهایش سوژه‌ای جالب در اختیار رسانه‌ها قرار می‌هد.
این بار موجی خاطره‌ای از دوران بازیگری زین‌الدین زیدان، سرمربی حال حاضر رئال مادرید در یوونتوس را بازگو و در آن فاش کرد که چگونه به اصرار و فشار‌های ستاره فرانسوی برای رفتن به اسپانیا و بازی در رئال مادرید واکنش نشان داده است.
موجی گفت: بعد از یکی از بازی‌های مان در لیگ مقابل آتالانتا، دست زیدان را گرفتم و او را به رختکن بردم. در آن زمان او برای اینکه بگذاریم به اسپانیا برود به ما خیلی فشار می‌آورد. من هم به او گفتم «برو به فلورنتینو (پرس رئیس باشگاه رئال مادرید) بگو که من نمی‌گذارم از یوونتوس بروی».
وی افزود: اینگونه شد که فلورنتینو فهمید برای داشتن زیدان باید مبلغی بپردازد که فکرش را نمی‌کرد.
فشار‌های زیدان برای رفتن به رئال مادرید سرانجام در نهم ماه جولای سال ۲۰۰۱ نتیجه داد و او به عنوان بازیکن رئال مادرید معرفی شد. فلورنتینو پرس هم مجبور شد برای خرید این ستاره فرانسوی رقمی در حدود ۷۵ میلیون یورو بپردازد که در آن زمان رکورد گران‌ترین خرید تاریخ فوتبال را شکست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=32894

ثبت نظر

-