توتی: تنها ایده من پوشیدن پیراهن یک تیم بود

  • کد خبر : 32653
  • 16 فروردین 1399 - 20:43
توتی: تنها ایده من پوشیدن پیراهن یک تیم بود

توتی: تنها ایده من پوشیدن پیراهن یک تیم بود

به گزارش نیوز، فرانچسکو توتی که دو دوره متفاوت را با لوچانو اسپالتی در تیم فوتبال رم تجربه کرد به طوری که در مقطع اول (۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹) با کمک این سرمربی ایتالیایی به کفش طلای اروپا در سال ۲۰۰۷ دست یافت، اما در مقطع دوم (۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷) با او به اختلاف خورد، در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: من با دو اسپالتی متفاوت کار کردم، اسپالتیِ اول انسانی فوق‌العاده بود، چون او به مانند پدر دوم من بود. او کسی بود که من تقریباً ۲۴ ساعت از روز را با او بودم. اسپالتیِ دوم، اما دلایل خودش را داشت یا اینکه به حرف‌های دیگران گوش می‌داد. نمی‌خواهم بگویم که او می‌خواست به شهرت من لطمه بزند، اما در دوره دوم رابطه من و لوچانو خوب نبود. با وجود مشکلاتی که بود، سعی کردم سرم را بالا نگه دارم بهترین بازی‌هایم را در مقطع دوم حضور اسپالتی در رم انجام دهم.

اسطوره باشگاه رم همچنین در خصوص رقابت نزدیکی که لاتزیو با یوونتوس تا پیش از تعلیق سری A به خاطر شیوع ویروس کرونا داشت، اظهار داشت: به عنوان یک هوادار رم، امیدوارم لاتزیو هر چه زودتر از این روند رو به رشد خود فاصله بگیرد. فصل‌هایی هستند که همه چیز به خوبی پیش می‌روند، اما امیدوارم آن‌ها دچار مشکل شوند. سیمونه اینزاگی یکی از بهترین سرمربیان سری A است. او کارش را به خوبی انجام داده و به شخصه رابطه خیلی خوبی با او دارم، اما خوشحال‌تر می‌شدم اگر او هدایت تیمی دیگر را برعهده داشت.

توتی ۴۳ ساله با اشاره به اینکه در سال ۲۰۱۷ و پیش از اعلام بازنشستگی‌اش فرصت داشته تا به تیمی دیگر در سری A ملحق شود، یادآور شد: به کاری که دانیله دروسی کرد (پیوستن به بوکاجونیورز در پی ترک رم) کاملاً احترام می‌گذارم، هر کسی آزاد است هر کاری که مناسب خود می‌بیند را انجام دهد. در پایان دوران حرفه‌ای‌ام من پیشنهاد‌هایی از خارج از ایتالیا و البته تیم‌های ایتالیایی دریافت کردم. سامپدوریا به هر قیمتی که بود من را می‌خواست. من، اما تردید‌هایی داشتم. دوست داشتم به بازی کردنم ادامه دهم، چون هنوز می‌توانستم چیز‌هایی ارائه دهم، اما در نهایت تصمیم گرفتم که این کار را نکنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در ذهنم تنها یک ایده داشتم و آن پوشیدن یک پیراهن بود. تمامی خاطرات ارزشمندم با رم پاک شدند، بنابراین تصمیم گرفتم که بازنشسته شوم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=32653

ثبت نظر

-