ماهچهره خلیلی: برخی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند + عکس

  • کد خبر : 31758
  • 13 فروردین 1399 - 21:40
ماهچهره خلیلی: برخی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند + عکس

میزان/ بازیگر فیلم «اشنوگل» گفت: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون، پیرامون نحوه انتخاب نقش و معیار های شخصی خود برای حضور در یک پروژه گفت: معمولاً برای انتخاب نقش ها سختگیر هستم و نقشی را دوست دارم که با آثار قبلی من متفاوت باشد. نقش و فیلمنامه در درجه اول برای من مهم بوده و اگر از آن رضایت داشته باشم زیاد به ژانر کمدی، اجتماعی و یا تراژدی آن فکر نمی کنم.

وی درباره وجود لابی در انتخاب نقش بازیگران اذعان کرد: اطلاع دارم که برخی از کار هایی که انجام می شود با توجه به باندبازی های موجود در سینما صورت می گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می کنند. البته موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در مورد بازیگران بلکه در مورد فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می کند.

این بازیگر سینما درباره پیشنهادات و برنامه های خود در سال جدید تاکید کرد: هنوز زمان زیادی از سال نو نگذشته و من تا سه چهار ماه آینده پیشنهاد دارم و ترجیح می دهم کمی استراحت کنم و بعد از تعطیلات کار ها را انتخاب کنم. امسال برای تعطیلات با فرزندم در کنار خانواده خواهم بود و برای دیدن آن ها به سفر می روم.

وی درباره حضور و نظردهی هنرمندان در فضای مجازی تاکید کرد: بالاخره در هر انسانی نظرات شخصی خود را دارد، اما من نمی دانم چرا در ایران همه نسبت به همه چیز خود را صاحب نظر دانسته و با قطعیت همه چیز را قضاوت می کنند و به نظر دیگران هم هیچ احترامی نمی گذارند. متاسفانه برخی افراد بابت عطسه کردن دیگران هم نظر می دهند و هیچ نظری خلاف آن را قبول نمی کنند.

بازیگر فیلم «اشنوگل» درباره حضور خود در صفحات مجازی تصریح کرد: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

وی با نقد حاشیه های همیشگی فضای مجازی اضافه کرد: این روز ها متاسفانه فضای مجازی بستر ناامنی شده است. بستری که همه نوع حواشی در آن وجود دارد و برخی یک شبه در آن معروف و مشهور می شوند. کافی است در فضای مجازی نسبت به شخصی بزرگ نظری جنجالی و حاشیه ای بدهید تا یک شبه همه شما بشناسند. از نظر من این هنر نیست. هنر آن است که وقتی همه در حاشیه در مورد یک اتفاق نظر می دهند شما سکوت کنید.

خلیلی در مورد نظرات اخیر برخی افراد در فضای مجازی خاطرنشان کرد: برخی از افراد به واسطه نداشتن جایگاه ثابت اجتماعی و محکم سعی می کنند با ایجاد حاشیه برای افراد صاحب جایگاه برای خودشان مقامی را ایجاد کنند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=31758

برچسب ها

ثبت نظر

-