بله، من ماشین کارتینگ قهرمان جام‌جهانی هستم!

  • کد خبر : 31671
  • 13 فروردین 1399 - 15:46
بله، من ماشین کارتینگ قهرمان جام‌جهانی هستم!

بله، من ماشین کارتینگ قهرمان جام‌جهانی هستم!به گزارش نیوز، بعد از کنار گذاشته شدن کریم بنزما، ستاره فرانسوی خط حمله رئال مادرید از تیم ملی کشورش، اولیویه ژیرو در تیم ملی جانشین او شده و در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشت تا با پیراهن خروس‌ها جام جهانی را بالای سر ببرد. ولی کریم بنزما می‌گوید شکی وجود ندارد که بین او و ژیرو کدامیک فوتبالیست بهتری است. بنزما به این هم اکتفا نکرده و در یک ویدیوی لایو اینستاگرامی به ژیرو طعنه سنگینی زد.

او در مقایسه خود و ژیرو گفت که نمی‌توان ماشین فرمول یک را با ماشین کارتینگ مقایسه کرد. اظهارنظر بنزما با واکنش‌های منفی در فرانسه همراه بود و انتقاد زیادی به وی وارد شد. کریم پس از موج اعتراضات و در یک ویدیوی دیگر سعی کرد حرف هایش را توجیه کند و گفت: «بعضی‌ها از کل آن ویدیوی لایو، فقط حرف‌هایی که درباره ژیرو و فرمول یک زدم را شنیده‌اند. ولی صحبت‌های دیگر درباره نقش مثبت او در تیم ملی فرانسه را نشنیده‌اند. آن‌ها فقط روی حرف‌هایی که درباره فرمول یک و کارتینگ زدم تمرکز کرده‌اند، ولی این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم و معتقدم عین واقعیت است.»

در حالی که همه منتظر پاسخ ژیرو بودند، او به فوت‌وب گفت: «بله؛ من ماشین کارتینگ هستم، ولی یک کارتینگ قهرمان جهان.»

اشاره ژیرو به کسب عنوان قهرمانی جهان با تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود. تورنمنتی که کریم بنزما در آن حضور نداشت چرا که پس از اتهام رسوایی باج خواهی از متئو والبوئنا در مارس ۲۰۱۶، او برای همیشه از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=31671

ثبت نظر

-