قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار امروز + جدول

  • کد خبر : 309415
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار امروز + جدول

 

[ad_1]

 

نیوز: به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودروهای پرتیراژ سایپا از تغییر اندک قیمت محصولات این گروه در بازار حکایت دارد، بطوریکه بیشترین تغییر قیمت به تیبا صندوقدار رسید و این خودرو نسبت به روز گذشته با افت ۲٫۴ درصدی در بازار معامله شد و قیمت آن به ۱۲۱ میلیون تومان رسید.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

«تیبا صندوقدار» با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو امروز چهار میلیون تومان ارزان تر از روز گذشته و با محدوده قیمت ۱۲۱ میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

پراید ۱۳۱ که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز بدون تغییر و با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید ۱۱۱» نیز امروز افت ۵۰۰ هزار تومانی را در بازار ثبت کرد. و با قیمت ۱۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار قیمت خورد. تولید این خودرو نیز همانند پراید ۱۳۱ متوقف شده. اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد. این امر موجب شده. تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا۲» معمولی دیگر محصول سایپا. نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد. طرفداران خاص خود را دارد. این خودرو هم امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته. با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان معامله شد.

  «ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است. نیز امروز با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان در بازار معامله شد. این خودرو روز گذشته قیمت ۱۳۳ میلیون تومان به خود گرفته بود.

قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار امروز

 

همچنین بخوانید:
[ad_2]

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=309415