ترور شهید فخری‌زاده نشانه عجز و ناتوانی در توقف پیشرفت ایران است

  • کد خبر : 296316
  • 08 آذر 1399 - 20:34
ترور شهید فخری‌زاده نشانه عجز و ناتوانی در توقف پیشرفت ایران است

ترور شهید فخری‌زاده نشانه عجز و ناتوانی در توقف پیشرفت ایران است

وزیر راه و شهرسازی درپی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده در شب سالگرد شهادت شهید شهریاری با تاکید بر جنایتکار و تروریست بودن صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها در پیامی ضمن تسلیت به محضر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم، ملت شریف ایران و تمام جان برکفان این مرز وبوم، این اقدام صهیونیستی-امریکایی را نشانه عجز و ناتوانی در توقف پیشرفت ایران دانست.

به گزارش ایلنا، محمد اسلامی در پیام خود تاکید کرد: شهید “محسن فخری‌زاده” به عنوان مدیری انقلابی و خستگی‌ناپذیر با سوابق برجسته علمی، مدیریتی و پژوهشی، استوار و محکم در مسیر توسعه کشور حرکت می‌‌کرد و اندیشه‌‌های بلند او در بخش‌‌های نوظهور و بدیع موجب شده بود که در تمام جنبه‌های پیشرفت ایران ورود کند و بتواند با دستیابی به آخرین دستاوردهای بشری، موجب تحیر دشمنان قسم خورده شود.


او با اشاره به صحبت‌های رهبران صهیونیسم درباره این دانشمند که نشانه‌دهنده دشمنی دیرین آنها با خوداتکایی و پیشرفت ایران است ابراز داشت: قطعا راه این شهید بزرگوار توسط جوانان برومند کشور با شدت بیشتر از گذشته ادامه خواهد یافت؛ زیرا که دشمنان با این ترور ناجوانمردانه ثابت کردند که راه او درست و منطبق با اسلام و انقلاب اسلامی بوده است.


اسلامی بیان کرد: ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند ارشد کشورمان، نشان می‌‌دهد که دشمنان قسم خورده و در رأس آنها، صهیونیسم بین‌الملل، از فعالیت‌‌ها و دستیابی این دانشمند بزرگ به توانمندی‌‌‌هایی که موجب اعتلای این مرز  و بوم است، نگرانند و به هرترتیبی باید جلوی پیشرفت و توسعه را بگیرند.


او افزود: ترور کور یک دانشمند، نشانه ضعف و استیصال دشمن است که توان مقابله علمی، سیاسی و حتی نظامی را ندارد و از سوی دیگر از توان هسته‌‌ای و موشکی ایران هراس دارد و این اقدامات عاجزانه و ترورهای کور در طول تاریخ انقلاب، نتوانسته ملت ایران را از مسیر پیشرفت باز دارد و برعکس موجب بالندگی و رشد شده است.


وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک و تسلیت شهادت آن شهید والامقام و همدردی با خانواده محترم این مرد بزرگ و تمام فرزندان شهدا به‌‌‌ویژه شهدای ترور، اظهار امیدواری کرد، در پرتو رهنمودهای مقام معظم هبری و رهبری داهیانه ایشان، می‌توانیم بر دشمن زبون، غلبه کنیم و همان‌‌طور که وعده داده شده، پیروزی نزدیک است.


اسلامی در پایان بیان داشت: رجاء واثق دارم خدمات فوق‌‌العاده شهید پروفسور محسن فخری‌زاده ذخیره ارزشمندی برای او در دیوان عدل الهی خواهد بود و  بالندگی  این مرز و بوم را حمایت و تقویت خواهد کرد.


 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=296316
-