زندگی معلولان موفق ایرانی درسریال رادیویی«امید» پخش می شود

  • کد خبر : 296225
  • 08 آذر 1399 - 19:04
زندگی معلولان موفق ایرانی درسریال رادیویی«امید» پخش می شود

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ – ۱۵:۵۶

رادیو فشافویه

تهران (پانا) – در آستانه نزدیک شدن به روز جهانی معلولان ،سریال رادیویی «امید» از دو شبکه رادیویی نمایش و تهران پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو،نازنین مهیمنی کارگردان سریال رادیویی «امید» در این باره گفت: طرح این نمایش را زهرا کولیوند با تحقیق و بر اساس زندگی معلولان موفق کشورمان نوشته است و در هر قسمت از این سریال زندگی یکی از آنها روایت می شود.

وی افزود: چون تعداد قسمت های این سریال رادیویی محدود است ، از بین تعداد بیشماری از معلولان موفق ایرانی به زندگی چند تن از ایشان که در میان مردم بسیار محبوب هستند ،پرداختیم از جمله ماه پری شمس طبس، سجاد سالاروند، امیر رضایی ، بهاره هنرپرور، سیامند رحمان ، سمیه و علی اصغر کاویانی که به ترتیب مینو جبارزاده، بهرام سروری نژاد، مهدی نمینی مقدم، سیما خوش چشم، امیر زنده دلان و دیگر هنرمندان درنقش ایشان به هنرنمایی پرداختند.

مهیمنی تأکید کرد : برای ساخت این سریال رادیویی تلاش فراوانی شده است و تمامی هنرمندان این مجموعه رادیویی کوشش بسیاری برای رسیدن به نقششان داشتند که امیدوارم مورد توجه شنوندگان رادیو نیز قرار بگیرد.

سریال رادیویی «امید» به نویسندگی زهرا کولیوند ، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی نازنین مهیمنی، صدابرداری حیدر صفدری و افکتوری محمدرضا قبادی فر از روز یک شنبه نهم آذرماه ، ساعت ۱ صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن شبکه رادیویی تهران می رود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=296225