تنها خواسته همسر شهید محسن فخری‌زاده چه بود؟

  • کد خبر : 296135
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
تنها خواسته همسر شهید محسن فخری‌زاده چه بود؟

با حضور وزیر دفاع در منزل شهید فخری‌زاده انجام شد؛

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ – ۱۱:۴۸

وزیر دفاع

تهران (پانا) – وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز با حضور در منزل شهید فخری‌زاده، تاکید کرد برکت خون شهید عزیز ما موجب خواهد شد کارهای او با قوت ادامه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سرتیپ امیر حاتمی پیش از ظهر با حضور در منزل شهید محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و دیدار با خانواده او، در جمع خبرنگاران گفت: توفیق داشتیم خدمت خانواده معظم شهید دکتر فخری‌زاده برسیم. شهید عزیزمان بر گردن همه ما این حق را داشت که یک مراسم باشکوه و درخور این شهید برگزار کنیم. اما با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا و محدودیت‌های مختلف آن، سرانجام خدمت خانواده عزیز این شهید رسیدیم و عرض تسلیت داشتیم به حمدلله خانواده او هم چون خود این شهید، فرهیخته و با روحیه بسیار بالا در این فضا حضور دارند و درخواست همه آنها این بود که راه این شهید عزیز را با قدرت ادامه دهیم. تنها خواسته همسر گرامی شهید این بود که راه شهید عزیزمان ادامه یابد.

سرتیپ حاتمی یادآور شد: با اطمینان به همسر شهید فخری‌زاده عرض کردم حتماً راه ایشان، همه ما به ویژه همکاران، همراهان و شاگردان زیادی، در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌ها و ابعاد متعدد با قوت، سرعت و اطمینان ادامه پیدا خواهد کرد. برکت خون شهید عزیز ما موجب خواهد شد که هم خانواده و هم کارهایی که او دنبال می‌کرد با قوت ادامه پیدا کند.

تروریست‌ها عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند. به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت می‌رسد.

نخستین مصاحبه همسر شهید فخری زاده پس از شهادت ایشان

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=296135